Recenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Cestou okolo sme sa zastavili na zaujímavom a pekne zrekonštruovanom mieste. V tomto opravenom zámku urobili hotel s reštauráciou, vinárňou a wellnessom.
V kaviarni sme si dali kávu so zákuskom a kochali sa interiérom prestrešeného nádvoria.
Obsluha je milá a ochotná.
Okolie zámku je taktiež pekne upravené.
Pre aktívny oddych je možné prenajať si bicykle.
Určite sa tu vrátime na víkendový pobyt.

Poďakujte používateľovi Explorer655277.
Recenzované: 17. februára 2019

Klobúk dole pred ľuďmi , ktorí sa pustili do rekonštrukcie spustošeného zámku a výsledok dotiahli do úžasného konca !!!!Haličský zámocký hotel je slovenskou pýchou. Od prostredia, okolia , personálu. Interiéry aj exteriéry boli rekonštruované s citom , dobovo, kvalitne, so zmyslom pre detail. Izby veľké , priestranné , v každej zvlhčovač vzduchu. Mali sme možnosť vidieť viacero izieb, každá je riešená inak , ale vždy zaujímavo. Krásne kúpeľne. Kvalitná kozmetika. Na privítanie ovocie, každý deň 2 fľaše slovenskej minerálky. Reštaurácia krásna, všade živé kvety( aj na spoločných WC)
Jedlo výborné, personál ústretový.Wellnes menší (2 sauny), bazén (12 metrov ) , vírivka
Menšia posilňovňa. Cena zodpovedá kvalite poskytovaných služieb. V Galícii Nueva ste ako páni na zámku. Prajem veľa spokojných hostí.

Tip na izbu: Izba de Lux 110 , nádherne riešená kúpeľňa.
Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Valika R.
Recenzované: 2. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Kulisy krásne, inscenáciu treba doštudovať. Hotel nádherne zrekonštruovaný, izby vkusne zariadené. Okolie zámku upravené. Úžasný Pipe club. Skutočne sa to oplatí vidieť. Celkový dojem pokazila hlavne kuchyňa a čakanie na jedlo (1-1,5 hodiny). A nevhodná a hlučná hudba hlavne pri raňajkách.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Travel01459087271.
Recenzované: 2. septembra 2018

Užili sme si romantický víkend na zámku v Halíči. Nádherne a dych vyrážajúco zrekonštrovaný, so skvelým personálom od recepcie až po reštauráciu. Všade nás milo prekvapili detaily: slovenská minerálka Sulinka v štýlových sklenených fľaškách na izbe, ktorá dobre padla po wellnesse a vypotení v saune. Dokonca nás nerušili ani dve svadby, ktoré sa konali počas víkendu. A čerešnička na torte bola možnosť ráno si zacvičiť yogu pri východe slnka v bare kupola (vďaka personálu, ktorý bol momentálne k dispozícii). Prekvapil aj nádherný park s jazierkom (okruh cca 400 m ), ranný jogging v lese, v tichu a bez asfaltu :) Potom už len výbeh späť na zámok, Zažili sme kráľovský víkend so skvelým gastronomickým zážitkom, spoznávaním blízkeho okolia s okruhom na bicykloch až na Ružinú. Jediné, čo sme nestihli počas víkendu, bola prehliadka zámku. Aspoň je dôvod sa vrátiť.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Montybetka.
Recenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Naša neplánovaná zastávka v zámockom hoteli Galicia Nueva nás veľmi milo prekvapila. Nemali sme rezerváciu avšak boli sme unesení krásou novozrekonštruovaného zámku.
Personál na recepcii bol veľmi profesionálny, príjemný. Nocovali sme v tzv. hradnom apartmáne, vo vežičke. Zariadenie izby vynikajúce. Župany, papuče, dobre vybavený minibar boli len niektoré z vecí, ktoré nás potešili.
Reštaurácia varí veľmi chutné jedlá, jahňacina bola skutočne chutná. V tejto reštaurácii sa podávajú aj raňajky, ktoré sú v cene a ktorých výber je dostačujúci. Losos, výber šuniek a syrov, ovocie ale napr. i sladké pečivo a čerstvá pomarančová šťava.
Wellness v cene sme taktiež vyskúšali, veľmi pekne dekorované priestory, všetko nové a čisté, suchá a parná sauna k dispozícii.
Ráno nám personál na recepcii povolil pozrieť sa na výhliadkovú terasu.
Celkovo sme z návštevy nadšení a už teraz plánujeme dlhší pobyt.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi MatejPapo.