Moravany nad Vahom
Recenzované: 6. augusta 2018

Už sa stalo tradíciou v našej rodine, že všetky významné udalosti v našej rodine
oslavujeme v Penzione Tematín.
Tak tomu bolo aj v piatok 3. 8.2018, keď sme prišli oslaviť 10. výročie narodenia
našej vnučky z Bratislavy. Priestor bol perfektne vyzdobený, od nafukovacích balonikov,
čiapok, krásneho stolovania s motivom narodenín. Samozrejme jedlo bolo ako vždy vynikajúce. Pripravená bola aj narodeninová tortička ala Sacher, ktorá veľmi chutnala.
Chceme touto cestou poďakovať majiteľovi p. Raušlovi a jeho skvelému kolektivu.za oslávenkyňu ďakujeme. Rod. Majlingova

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi petermajling.
Recenzované: 8. augusta 2017

V penzione Tematin sme stravili 2 noci v izbach typu comfort. Izby su ciste, priestranne s balkonom na ktorom si mozete prijemne posediet. V areali sa nachadza vonkajsi nafukovaci bazen - nie je sice suci na plavanie ale na osviezenie urcite postaci. Mensie wellness centrum priamo v hoteli pozostava zo sauny, virivky, infrasauny, oddychovej miestnosti+mate moznost masazi. A hoci by sa mohlo zdat ze wellness centrum je mensie, my sme s nim boli maximalne spokojni a zrelaxovali sme sa viac ako pocas tyzdna pri mori. Personal hotela si zasluzi 5* Ranajky bohate a vyborne! Penzion velmi doporucujeme a urcite sa sem este vratime :) dakujeme za krasny pobyt :)<3

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi DarinaZahoranova.
Recenzované: 19. apríla 2017

Po niekolkych rokoch sme sa neplanovane zastavili na obed v penzione Tematin po ceste z vyletu. Mali sme trochu obavy, kedze podniky na Slovensku si dlho neudrzia svoju uroven. O to prijemnejsie sme boli prekvapeni. Jedlo bolo skvele, ocenili sme pouzitie sezonnych surovin a moderne servirovanie. Z kratkeho a kreativneho jedalneho listka je jasne, ze jedla su pripravovane z cerstvych surovin. A zvlast ocenujeme prijemnu, pozornu a zaroven nevtieravu obsluhu. Urcite odporucam.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Jana S.
Recenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Excelentna kuchyna za skvele ceny, siroka ponuka vin za vyborne ceny, prijemne prostredie, vzdy mila a ochotna obsluha, majitelia penzionu su vzdy po ruke, dobra vychodzia pozicia aj na relax a na turizmus, vhodne aj na pracovne stretnutia, a rodinne a firemne vecierky,...

Dátum pobytu: september 2016
1  Poďakujte používateľovi RomanM2285.
Recenzované: 21. apríla 2016

Chceme touto cestou poďakovať majiteľovi penziónu, jeho manželke a celému kolektívu za neskutočne krásne pripravenú rodinnú oslavu .Viac rokov sme hosťami penziónu, ale musíme opatovne vyzdvihnúť ,že úroveň je stále vynikajúca. Zdalo by sa, že keď sme častejšími hosťami, už nás až tak nič nemože prekvapiť, ale opak je pravdou.
Mali sme v penzióne oslavu okrúhlych narodenín manžela a syna a musíme vyjadriť
veľké, veľké ĎAKUJEM!!!. Zo strany celého kolektívu pod vedením majiteľa Ing. Raušla
bolo všetko také úžasné, od stolovania, obsluhy, vynikajúceho jedla, veľkej ochoty,
profesionality a mohli by sme ešte ďalej menovať, ale najlepšie bude naše doporučenie-penzión navštíviť a presvedčiť sa o týchto skvelých službách. Naša celá rodina a priatelia celému kolektívu ešte veľakrát ďakujeme a prajeme ešte veľa, veľa tvorivých síl a veľa spokojných zákazníkov!
Mária Majlingová z Moravian

Dátum pobytu: apríl 2016
1  Poďakujte používateľovi petermajling.