Recenzované: 4. septembra 2017

Výborná strava a ubytovanie, dobrý program, príjemný personál. Odporúčam všetkým, ktorí chcú pekný pobyt za primeranú cenu. Keď sa budem rozhodovať o nasledovnej dovolenke, určite bude táto destnácia prvá v poradí.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi PavolT28.
Recenzované: 3. septembra 2017

Prijemne straveny cas v peknom prostredi s prijemnym personalom. Odporucame pre vsetkych ktory chcu stravit prijemny dovolnekovy pobyt s detmi alebo ako par. Urcite sa este do tohto zariadenia radi vratime.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi ZdenkaT16.
Recenzované: 3. septembra 2017

Človek očakáva od hotela takejto kategórie kvalitu. To čo bolo navyše, bol úžasný prístup personálu. Skvelá bola manažérka Guest Service, ochotne poradila a pomohla, recepcia vychádzala promptne v ústrety v organizačných záležitostiach, rýchla a milá bola obsluha čašníkov, zachvíľu bolo všetko na stole a v sekunde bolo všetko upratané, klientov teda nerušilo vyčkávanie ani použité taniere, užívali si komfort a čistotu, počnúc raňajkami až po nočnú show. Vyjadrujem hotelu pochvalu.

Dátum pobytu: júl 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
2  Poďakujte používateľovi Greta B.
Recenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ahojte vsetci tak prave sme sa uz po druhý krat vrátili z dovolenky no bolo užasne hotel Iberostar playa de muro je proste naj na 1 s hviezdickou preto sme aj tento rok sa rozhodli opät stravit dovolenku v tomto hoteli.Tento rok nas velmi prijemne prekvapilo ako krasne ho este aj k tomu prerobili a uplne nas nadchlo ze nas tam privýtala slovenska delegatka Radka ktora bola velmi mila a ochotná a vzdy sme sa na nu mohli s čímkolvek obratit tak toto bolo pre nás velky bónus!Este nam aj poradila co mame dcerke kupit ked jej dva dni nebolo dobre a mala horucku a vibavila nam ze bez problemov si koli tomu kedze som musela byt s nou na izbe mozme nosit jedlo do izby no full servis.izbu sme mali velku a dcerka bola nadsena aku velku terasu mame aj s leziacou pohovkou .Toto je proste uplne idealne miesto na rodinnu dovolenku.A urcite sa sem este raz vrátime a este raz chceme velmi pekne podakovat Radke za vsetko aj animatorom ktorý sa vzdy s usmevom venovali deťom takze tento hotel vrelo odporúčam.Eva Noro Ninka‍♂️‍♀️‍♀️

Dátum pobytu: august 2017
3  Poďakujte používateľovi siposova.
Recenzované: 30. augusta 2017

pred týždňom sme sa vrátili z malorky, bolo tam super , hotel veľmi dobre umiestnený, všade bolo blízko.
Izby velmi pekne zariadené, strava bola vynikajúca, každý si mohol vybrať na čo mal chuť.
a čerešnička na torte: v hotely pracuje Radka (slovenka)- veľmi milá, keď bolo treba nam pomohla a aj poradila. KeĎ to vyjde na rok sa tam určite vrátime :-)))

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi lubicaminarovicova.