Tripadvisor

Recenzia Marina Liptov

Marina Liptov
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Bobrovnik
Zrecenzované: 6. januára 2020

Stravili sme spolu s manzelom a priatelmi par dni v zavere roka v Marine Liptov.Ku krasnemu zazitku v uzasnom prostredi velkou mierou prispela aj kuchyna tejto restauracie.Od vybornej hribovej polievky kulajdy cez tataracik, lososik, gnocchi alebo steak az po kolace, vsetko fantasicke.Musim pochvalit aj mily a ustretovy personal na cele s panom sefkucharom a moderne stylove zariadenie.Odo mna jednoznacne 5 hviezdiciek!

Dátum návštevy: december 2019
Poďakujte používateľovi I4851VWmartinam.

Zrecenzované: 4. januára 2020

Vynikajuce jedlo, vyborna obsluha, krasne prostredie, spickovy interier. Vrele odporucam aj na rodinne alebo priatelske posedenie v mensom ako aj vacsom kruhu.

Dátum návštevy: január 2020
Poďakujte používateľovi ladislavkotun.
Zrecenzované: 3. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Jedlo chutné (potešil nás zdravý jedálny lístok), porcie primerané, obsluha veľmi príjemná. Obslúžili nás pred záverečnou a aj deti sa tu zabavili.

Dátum návštevy: január 2020
Poďakujte používateľovi AndrejK317.
Zrecenzované: 3. septembra 2019

Restauracia vyzera krasne, ale cely zazitok zneprijemnuje obrovske mnozstvo os, ktore doslova atakuju zakaznikov. Pri snahe vyhnut sa im, som si tak udrela hlavu, ze este 4 dni po navsteve ma boli...Horsie je, ze sa im nedalo vyhnut ani vo vnutri, kedze boli vsade....Neviem ci s tym viete nieco robit, ale my sme sa tam radsej dlhsie nezdrzovali a tiez dva dalsie stoly, ktore tam boli v tom istom case...Takisto obsluha, na zaciatku nas obsluzili a potom si nas uz nevsimali, sedeli sme pri prazdnych poharoch a aj platit sme museli ist na bar. Za mna nie velmi prijemna skusenost.

Poďakujte používateľovi Katienka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IgorB2904, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Marina Liptov.Zodpovedané: 4. septembra 2019

Osy nás doslova prepadli v auguste a neporadili sme si s nimi, aj keď sme skúšali všeličo. Veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť.

Zrecenzované: 23. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha ktora pracuje v “rukavičkách”, pekne zariadené,krasny výhľad,wifi,chutne jedlo nemám čo vytknúť

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi martonko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IgorB2904, Manažér v zariadení Marina Liptov.Zodpovedané: 24. júna 2019

Dobrý deň Martonko, ďakujeme za hodnotenie a sme radi, že chutilo v nádhernom prostredí.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Marina Liptov, si pozreli aj

Liptovsky Michal, Žilinský kraj

Bešeňová, Žilinský kraj
Ivachnova, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Marina Liptov? Podeľte sa o svoje zážitky!