Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Príjemne strávených 12 dní” 5 z 5 bublín
Recenzia Palm Wings Beach Resort

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Palm Wings Beach Resort
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 hotelov v Davutlar
Bratislavský kraj, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Príjemne strávených 12 dní”
5 z 5 bublín Recenzované: 8. júla 2016

V hoteli sme dovolenkovali od 23.6.2016 do 4.7.2016 a cestovali sme cez CK Hydrotour.
Malé nepríjemnosti nás čakali po príchode do hotela (prileteli sme neskoro večer). Personál na recepcii povedal, že nás vôbec nemá v systéme (napriek tomu, že sme dovolenku kupovali za plnú cenu). Všetkých teda vybavili pred nami, potom si z nás 15 minút robili posmešky typu "nemáme pre Vás izbu, bye-bye" a pod. Nakoniec sme izbu dostali v bloku D úplne na prízemnom poschodí napriek tomu, že CK má izby zabookované väčšinou s výhľadom na more v hlavnej budove. V izbe bol zápach z WC, bola tmavá, výhľad žiadny, elektrika katastroválna, blikala, klíma nešla, chladničku museli vymeniť. Personál recepcie opäť neochotný, zakaždým sme sa 5-6x museli domáhať, aby nám poslali nejakého technika. Čerešničkou na torte bol výbuch fén. Po 4 dňoch sme sa rozhodli informovať CK a veľmi oceňujeme ich okamžitú a promptnú reakciu, vďaka ktorej nám na ďalší deň izbu vymenili, aj keď nám na recepcii deň predtým zaryto tvrdili, že žiadna izba voľná nie je ani nebude. Vďaka CK Hydrotour to však zázrakom išlo okamžite (rovnaký blok, prvé poschodie, výhľad na bazén aj na more). Izba bola svetlejšia, žiadny zápach z WC. Denne bola upratovaná, menené všetky uteráky, 3x za pobyt čisté návliečky. Jedinú chybu sme videli v tom, že izba mala koberec a ten nebol vysávaný dávno pred nami, počas nášho pobytu, a zrejme ani po nás ešte dlho nebude.
Čo sa týka personálu v baroch a reštauráciách, úplne bez výhrad. Boli milí a ústretoví. Rovnako aj personál na pláži. Animačný tím bol úplne geniálny, showmani ktorí sa starali o zábavu, vítali počas večere, prisadli si k Vám na kus reči.
Pláž bola denne upratovaná, lehátok dostatok, plážové osušky sme si denne menili pri bazéne za čisté. Dosť však fúkal vietor o čom nám domáci povedali, že sa pravidelne okolo 12 objaví a s ním aj vlny a mali pravdu. Rovnako aj čistota vody nebola ktovie aká, hlavne v prvé dni kedy okrem trávy naplavilo aj rôzne papieriky. Posledné 3 dni sa však more krásne vyčistilo. Voda bola veľmi dlho plytká, takže ani mamy s malými deťmi nemuseli mať strach.
Celkovo môžeme povedať, že napriek úvodným nepríjemnostiam sme si dovolenku užili naplno. Odporúčame aj výlety do Efezu a na Pamukkale, ktoré sú z tejto oblasti blízko a určite stoja za návštevu, je to neopakovateľný zážitok.

• Ubytoval(a) sa v júni 2016, cestoval(a) s rodinou
    • 5 z 5 bublín
      Kvalita spánku
    • 3 z 5 bublín
      Čistota
    • 4 z 5 bublín
      Služby
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi 123NadaT.
Napísať recenziu

1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 30. júna 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Naša rodinná dovolenka v tomto hoteli bola úžasná! Hotel je veľmi pekný. Služby boli naozaj dobré. Tím animátorov je veľmi zábavný a skvele sme si to tam užili. Cem Efecan je animátorom v hoteli a je je veľmi profesionálny. Je trénerom step aerobicu, zumby, cvičenia vo vode atď.

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Nadejda G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia grmpalmwings, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Palm Wings Beach Resort., 4. júla 2014
Dear Guests;
Thank you very much for taking the time to review Palm Wings Kuşadası. We are very glad to read that you have spent such a lovely time here with us. Your kind words are being forwarded to our Hotel management, and we hope that you'll choose once more for Palm Wings to spend your holiday in the near f uture!

With kind regards,.
Sunay Şengül, Guest Relations
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Davutlar alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 18.8 km
Palm Wings Ephesus
Palm Wings Ephesus
Č. 6 z 147 v lokalite Kusadasi
4.5 z 5 bublín 435 recenzií
Vzdialenosť 12.4 km
DoubleTree by Hilton Hotel Kusadasi
DoubleTree by Hilton Hotel Kusad...
Č. 8 z 147 v lokalite Kusadasi
Charisma De Luxe Hotel
Č. 17 z 147 v lokalite Kusadasi
4.0 z 5 bublín 918 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Palm Wings Beach Resort? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Palm Wings Beach Resort

Zariadenie: Palm Wings Beach Resort
Adresa: Davutlar Mah., Adnan Kahveci Cad. No: 87, Davutlar, Kusadasi 09430, Turecko
Lokalita: Turecko > Egejské pobrežie v Turecku > Provincia Aydin > Kusadasi > Davutlar
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 hotelov v lokalite Davutlar
Cenový rozsah (za noc): 57 € – 190 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Palm Wings Beach Resort 5*
Počet izieb: 346

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?