Veľmi pozitívne hodnotím takmer všetky služby hotela. Výborné jedlo, veľmi veľa barov, reštaurácií a ich optimálne otváracie doby. Veľmi milý personál a výborný medzinárodný animačný tím, ktorý klientov zabával. Animátori vždy ponúkali možnosť rôznych športov, kde tiež nebola nikdy nuda. Na 5* však hodnotím najmä pláž. Je to 100% piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do čistučkého mora. Žiaden problém s lehátkami, vždy voľné. Uteráky každý deň menili v domčeku na pláži. Pláž je tu široká, dlhá a naozaj veľmi pekná a vhodná pre rodiny aj s najmenšími detičkami. Počasie na Peloponéze na začiatku septembra vynikajúce. 30 - 32 stupňov, more príjemne osviežilo, nebolo prehriate ani studené. Výhradu mám len k izbe. Slováci zjavne majú tie straršie typy izieb v hlavnej budove blízko kora a tiež recepcie. Poloha izieb je skvelá, všade je to odtiaľ blízko, avšak sú to staršie izby so staršími kúpelňami a na izbách je aj starý nabytok a koberce, ktoré je nutné už vymeniť podľa môjho názoru. Upratovanie v izbách ale prebiehalo dennodenne a preto sme sa po 2 dňoch zmierili s tým, že nám nič vlastne nechýba, len sme od tohto hotela čakali izby na omnoho lepšej úrovni. Moje odporúčanie na výlet: jednoznačne ostrov Zakyntos! Na tento výlet sa dostanete tak, že od hotela Aldemar Vás odvezú do prístavu v Kyllini (40 min.) a odtiaľ trajektom až na Zakyntos (1,20 hod). Výlet organizuje aj CK Hydrotour, strávite čas v meste na nákupoch a obede a potom sa ide loďou pozorovať korytnačky karetky a tiež na kúpanie do nádherných zátok. Peloponéz a Aldemar Olympian Village rozhodne odporúčame všetkých milovníkom rezortov, dobrého jedla a pre rodinky, ktoré hľadajú dokonalé piesočnaté pláže.

Poďakujte používateľovi BibiVojtilova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Repmgr, Reputation Manager v zariadení Aldemar Olympian Village.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear BibiVojtilova

We would like to thank you for taking the time to post these comments from your experience in our hotel. .

Your support gives us the strength to continue our efforts towards guest’s satisfaction as well as the motivation to come up with new creative ideas.
Warm and sunny days are ahead and we look forward to welcoming you to our hotel once again.

Let us offer you additional and exciting experiences in the Aldemar tradition, with authentic hospitality and memorable moments – something we have provided travelers with for more than thirty years.

Alina Tamarova

Recenzované: 20. augusta 2019

V tomto hoteli sme boli uz v roku 2017, kedy sme boli tiez velmi spokojni. A ani tentokrat sme neboli sklamani, vsetko bolo skvele. Izba bola cista, kazdy den upratana, plaz cista, more krystalove, jedlo bolo tiez v poriadku, bez problemov sme si vybrali. Personal bol mily a ustretovy. Urcite sa sem este vratime.

Poďakujte používateľovi Daniel_Danaj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Repmgr, Reputation Manager v zariadení Aldemar Olympian Village.Zodpovedané: 21. augusta 2019

Dear daniel_danaj

Than you for your time dedicated to review our resort.
We are happy to see, how much you enjoyed your well-deserved holidays. Your kind words for our team are a big motivation to continue giving just the best to our guests.

It was a big pleasure to welcome you and we are already looking very forward to see you again soon!

Recenzované: 11. augusta 2019

Obrovský areál hotela s množstvom reštaurácií a barov pri mori aj pri bazéne. Na to aký veľký areál to je všetko je po ruke, bazén nebol nikdy plný, more prázdne aj lehátka boli vždy prázdne. Vynikajúci výber chutného jedla,ovocia aj sladkého. Personál milý, animátorský tím najlepši (české animátorky Sára a Niki ktoré sa starali o fitness boli vynikajúce, spríjemnili nám dovolenku o 200%, šéf animátor Luca aj s ostatnými animátormi vždy príjemný usmiaty a zábavný). Animátori boli vážne zohratý a úžasne spolu fungovali, vytvárali nespočetné množstvo atrakcií, vystúpení a zábavy. Vynikajúca dovolenka po ktorej sa veľmi ťažko lúčilo s animatorkami Sarou a Niki. Odporúčam tento hotel všetkým ktorý túžia si na dovolenke oddýchnuť ale sa aj zabaviť.

Poďakujte používateľovi MARTINABEDNAROVA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Repmgr, Reputation Manager v zariadení Aldemar Olympian Village.Zodpovedané: 13. augusta 2019

Dear MARTINABEDNAROVA

Thank you very much for your feedback and the comments written! We are delighted to read that you enjoyed your holidays at our Resort.

Aldemar Resort

Recenzované: 5. augusta 2019

Začnem ale trochu negatívne. Mali sme objednanú štandardnú izbu, napriek tomu sme dostali bungalov, ktorý nebol veľmi uprataný, keďže sme v skrini našli banán a bolo tam tak zatuchlo, aj trosku pleseň v kúpeľni, vaňa so závesom, jednoducho na 5 hviezdičiek ani náhodou, na 4 možno s odretými ušami. Chodili sme sa tam len vyspať a osprchovať, takže to až takú rolu nehralo. Na druhej strane vínko na izbe, z terasy výhľad na more aj na bazén. Na druhý deň izbu po našich pripomienkach vyupratovali a všetko bolo v poriadku. Pred bungalovom trávniček a stromy, takže v ňom bola dobrá klíma aj bez použitia klimatizácie.
Pláž a more boli parádne, pre deti ideálne, dlhý plytký vstup, trochu vlny, čo bola zábava. Prvé asi dva metre jemné kamienky, ale úplne v pohode sa to dalo prejsť. Na pláži čisto, dostatok lehátok, vôbec nebolo plno, úplná paráda. Na pláži bol bar.
V areály bolo čisto, udržiavaná zeleň, trávniky, stromy. Bazény neboli vôbec plné, nášho malého som tam kľudne učil aj naučil plávať. Tobogán sme skoro zodrali. Komplex je to obrovský, ale zároveň máte všade blízko a tí ľudia sa tam úplne rozptýlia, takže sa nikde nečaká, nikde nieje plno.
Jedlo bolo skvelé, ako naozaj som sa snažil krotiť, aby som nevyzeral ako nenásytný, ale človek chcel aspoň trochu z tých dobrôt ochutnať. Naozaj pestrý výber všetkého a veľmi chutné. Pre deti rovnako veľký výber a chutné.
Musím spomenúť animácie aj keď sme to na dovolenke zatiaľ veľmi neriešili. Animátorky CK Hydrotour Viki a Baška si nášho malého ihneď získali, museli sme mu to regulovať, lebo by bol pomaly viac s nimi ako s nami.
Čo ale musím tiež spomenúť sú animácie hotela na čele s hlavným animátorom Lucom. Každý večer robili neskutočnú show. Doteraz sme to na dovolenkách neriešili, ale títo boli skvelí, vtipní, jednoducho takmer ako profesionálni herci.
Hotel je inak veľmi obľúbený o čom svedčí aj široká škála národností od Rusov, Poliakov cez Talianov, Francúzov, Nemcov, Britov až dokonca po Kanadu.
Celkovo to bola asi naša najlepšia dovolenka.

2  Poďakujte používateľovi Albinko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Repmgr, Reputation Manager v zariadení Aldemar Olympian Village.Zodpovedané: 6. augusta 2019

Dear Albinko,

Thank you very much for your feedback and the comments written! We are delighted to read that you enjoyed your holidays at Aldemar Olympian Village.

Really hope to accommodate you again in the near future and offer another memorable stay!

Recenzované: 9. júla 2019

Zažili sme týždeň krásnej dovolenky. Všetko bolo super. Jedlo pestré, veľa ovocia, zeleniny počas celého dňa. Výborný chlieb čierny i biely. Ryby i morské plody. Poobede výborná pizza ale stále nájdete i ovocie a iné jedlo. Drinky v baroch, miešané nápoje, výborná káva, predovšetkým frapé. Izby veľké, čisté. Animácie pre deti i dospelých.Večer tanečné predstavenia animátorov nemali chybu. No a more jednoznačne najlepšie. Čistá voda, jemný piesok, pozvoľný vstup, výška akurát pre deti. Čistá pláž, nie sú nutné topánky do vody. Rezort veľký, rozľahlý, plný zelene, ubytovanie v max 2-3 poschodových budovách, preto to nepôsobí tak masovo. Ľudia sú rozptýlení aj v niekoľkých reštauráciách. Hlavná reštaurácia so sedením vonku s priamym výhľadom na more.
Boli sme veľmi spokojní, určite sa niekedy vrátime.

Tip na izbu: Premium s výhľadom do záhrady
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi novotkova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Repmgr, Reputation Manager v zariadení Aldemar Olympian Village.Zodpovedané: 9. júla 2019

Dear novotkova,

Let me thank you for reviewing Aldemar Olympian Village.
We are happy to see, how much you enjoyed your well-deserved holidays. Your high rating for our hotel is a big motivation to continue giving just the best to our guests.

Best Regards,