“Teple vino”

Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře
Na pozícii č. 2 spomedzi 14 Reštaurácie v Dvůr Králové nad Labem
Zrecenzované: 1. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

....a obsluha to komentuje tim, ze lednice ma obcas vypadky. Prostredi hezke, ale zkazi to neprofesionalni pristup obsluhy

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi veradenk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka F, Vlastník v zariadení Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře.Zodpovedané: 4. apríla 2018

Dobrý den,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme u Vás 100 % nezabodovali a doufáme, že příště budete naprosto spokojeni.

Hezký den

Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dali sme si salat s kozim syrom a rizoto s kachnim masom.
Bolo by faj ak vobec nejaky salat zacnu pripravovat tak ho aj umyt, aby to neskripalo pod zubami. Potom nazvat salat nahadzanu rukolu polnicek cibulu a salat na tanier salatom ? Chcelo by to aj ochutit. Kozi syr a cervena repa to aspin trochu zachranili ale akosi som nepochopila pointu toho jedla.
Tak isto pointa repoveho rizota ktore je chutovo hodne vyrazne a kacky priatel oznacil ze raz stacilo.
Ps: k salatu som si poprosila olej a priniesli mi balzamiko :)
Uz odchadzame a pozorujeme ze dalsi stol nie je spokojny s chutami na taniery a pytaju si daco na dochutenie.
Nozno by bolo na mieste zvazit jedalny listok a urobit ho viac jedlym ? Miesto pekne a prijemne

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi ivaos.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka v, Vlastník v zariadení Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře.Zodpovedané: 28. augusta 2017

Dobrý den,

děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste u nás nebyli spokojeni. Vaše připomínky jsme probrali v kuchyni.

Zrecenzované: 22. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Ve dvore sme sa boli naobedovat a nemôžem povedať jedno zle slovo. Obsluha veľmi príjemná a niekoľko krát sa bola opýtať či je všetko Ok. Jedlo výborne, papali aj oči preto môžem len odporúčať!

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi VeronikaB1338.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka v, Vlastník v zariadení Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře.Zodpovedané: 24. mája 2017

Dobrý den,

děkujeme za krásnou recenzi! Máme radost, že se Vám u nás líbilo.

Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Skvela kuchyne. Mit ve Dvore Kralove dve top restaurace( spolu s Penzionem za vodou) nam musi zavidet siroko daleko. Jeste doladit obsluhu a bude to OK.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi Pavel S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka v, Vlastník v zariadení Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře.Zodpovedané: 23. februára 2017

Dobrý den,

děkujeme za krásnou recenzi. Těší nás, že jsme pro Vás jedna z Top restaurací. Budeme vše ladit tak, aby tomu bylo i nadále.

Zrecenzované: 12. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Pěkná nová restaurace v objektu penzionu. Tankové vlastní pivo. Výborné.
Jídlo chutné za rozumné ceny.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi jarom_rd2015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka v, Vlastník v zariadení Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře.Zodpovedané: 17. februára 2017

Dobrý den,

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na další návštěvu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře, si pozreli aj

Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj

Navštívili ste Vylazená restaurace & pivnice Ve Dvoře? Podeľte sa o svoje zážitky!