Recenzované: 8. septembra 2019

Celkovo s dovolenkou sme boli veľmi spokojní . Izba bola super, strava takisto, pláž síce mala čo ale vôbec nevadilo aj keď sme prišli o9 , boli voľne lehahka v prvej rade. More nádherne čisté, jezkovia iba pri móle čiže vôbec to nevadilo. Delegatka vedela odpovedať na všetko, vedela posrandovat aj všetko vybaviť. Jedine z čoho sme boli na tejto dovolenke sklamaní, bol personál. V tomto hoteli bolo najviac Slovákov a Francúzov . Ale správanie ku nám a ku nim bolo na neporovnanie. Oni boli niekto a my akoby sme nič pre nich neznamenali. Inak tomuto hotelu niet čo vytknúť

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Sona999.
Recenzované: 6. augusta 2019

Hotel je na samote, nemáte možnosť nikam ísť, iba taxíkom. Malá škaredá pláž, špinavý bazén. All inclusive - veľmi malý výber jedál. Arogantný barman, poobedný snack obsahoval pár kusov bábovky a filtrovanú kávu

Poďakujte používateľovi naty1444.
Recenzované: 14. decembra 2018

Hotel má neuveriteľnú exotickú záhradu, siaha až po pieskovú pláž, v záhrade sedenie z all inclusive baru v tieni paliem.Pozitívne oceňujem, že na
pestrých švédskych stoloch boli popri jedlách európskej kuchyne i skvelé grécke kulinárske špeciality a aj drahé ledlá z morských plodov a rýb. Za skvelú paellu v King Saron by sa nemusela hanbiť ani prestížna španielska reštaurácia. Priamo v hoteli je aj požičovňa áut. Na pláži je možnosť si požičať kanoe či vodne bicykle, loďky zdarma.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi milka601.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia dvgrouphotels, Public Relations Manager v zariadení Hotel King Saron.Zodpovedané: 13. apríla 2019

Dear customer

First of all we would like to thank you choosing our hotel for your accomodation in Greece . We appreciate your comments which indicates us what improvements should be done and if we're on right direction satisfying our clients . We have knowledge of developing our environment but your opinion encourage our efforts to keep on our progress and planning .

Always at your disposal

Recenzované: 14. októbra 2018

Moderný hotel, priestranné a čisté izby, pekná záhrada, pekná pláž s hrubším pieskom, možnosť vodných aktivít ako kanoe, vodný bicykel, veľký bazén, dostatok lehátok. Pestrá ponuka chutných jedál. Príjemný personál. V blízkosti hotela je aquapark, korintský kanál a iné zaujímavosti, ktoré sa oplatí navštíviť. Aj fakultatívne výlety boli super. Skvelé miesto na pokojnú, kľudnú, bezstarostnú, oddychovú dovolenku.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Sheril_GF.
Recenzované: 14. októbra 2018

Hotel je situovaný na okraji mestečka v tichej a kľudnej oblasti a je ideálny na relax, oddych. V areáli hotela je veľká pekná záhrada, ktorá je prepojená s barom a s terasou. Druhý bar sa nachádza pri bazéne a pláži. Izby sú čisté a komfortné. Pláž je menšia, avšak útulná a pozvolný vstup do mora, hrubší piesok, more čisté. Stravovanie bezproblémové, na výber je veľa chutných jedál a veľa ovocia. Milý a ochotný personál. Fakultatívne výlety určite odporúčam, je tam veľa krásnych miest, ktoré sa oplatí navštíviť.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Hena_HK.