Kresten Palace(Koskinou)
  • Vrátane raňajok
105 USD
Booking.com
  • Vrátane raňajok
Jasmine Suites(Koskinou)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
126 USD
Stavros Melathron Studios(Koskinou)
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
House Marigo(Koskinou)
Travelocity
Zrecenzované: 3. mája 2017

Dovolenku sme si vyberali medzi lastminute ponukami. Cena, poloha, blízka pláž, stravovanie atď. sa nám zdali vyhovujúce. Hotel sám o sebe nie je zlý, no ak čakáte večerný program, či disco- nedočkáte sa. My sme hotel využívali max. na stravu (pre mňa úplne vyhovujúca, veľký výber jedál), spánok poprípade občasné predobednékúpanie u bazéna. Izba bola vždy čistá. Personál bol milý, hneď pri ubytovaní nebol problém s výmenou izby - nechceli sme izbu na prízemí. Bývali sme v 3* časti hotela, no bazén v 4* časti bol všetkým prístupný, takže sme ho využívali. Pláž doporučujem popredu pozrieť cez google view. Mne osobne sa vôbec nepáčila (priateľ bol spokojný), veľa ľudí, za slnečníky sa platí (nakoľko je verejná) a taktiež nebola najčistejšia. Doporučujem prezrieť ostrov za bránami hotela. My sme si na tri dni požičali skúter a prešli celý ostrov (najkrajšie pláže, pamiatky atď.. takže ma "naša pláž" tak nemrzela.. Tip na krásnu pláž: Agathi (myslím...:D) Taktiež sa v blízkosti nachádzajú Kalithea spa (kúpele), kt. sú prekrásne a len za 3e sa môžete kúpať v prekrásnej zátoke (bus jazdí cca každých 15min). Doporučujem výlet do hlavnému mesta, Lindos, v hlavnom meste je taktiež krásny výhľad u obrovského kríža (hľadali sme cestu asi pol dňa :D ) a na druhý koniec ostrova - Prasonisi (veterno, úžasné vlny). Celkovo som bola s dovolenkou veľmi spokojná, animačný program mi nechýbal, izba čistá, bazén pekný čistý, jedlo OK, jediné k čomu som mala výhradu je blízka pláž. Záleží, ako si dovolenku zariadite a či sa plánujete zavrieť v hotelovom komplexe...

Termín ubytovania: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi Kreminka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia gmvirginia, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων v zariadení Virginia Hotel.Zodpovedané: 17. mája 2017

Dear Valued Guest,

Thank you for having taken the time to post your impressions regarding your recent stay in our resort.
We really appreciate the critical opinion of our guests (if it is true what they say), because this is the only way we can improve our hotel and our service.
Thank you for choosing Virginia Hotel for your stay; we very much hope that despite the issues encountered you still had some level of enjoyment out of your holiday to Rhodes.

Kindest Regards,

Virginia Hotel
Customer Services Department

Zrecenzované: 14. augusta 2016

Tento hotel vyhovuje ľudom, čo hľadajú kľud a oddych. Žiadne aktivity a strašná nuda. Mesto je vzdialené a večerné prechádzky popri hlavnej ceste sú nebezpečné. Často fúka večer silný vietor, ktorý tieto prechádzky neuľahčuje. Pri hoteli sa nachádza jeden obchod (mini market ). Hotel je čistý, no vybavenie je celkovo zastaralé. Detské postieľky v dezolátnom stave ( rozpadávajú sa) a sú na vyžiadanie . Kúpeľne sú čisté , ale starú pleseň neodstraňujú, všade je vodný kameň . Okná drevené a nedajú sa zavrieť ,terasové dvere sú len na háčik. Zvuková izolácia žiadna počujete všetko a je prievan aj pri zatvorených dverách ( aspoň netreba klimatizáciu) . Ak chcete kľudnú izbu , tak čím ďalej od recepcie a obchodu. Výhľad na more nie je. Vybavenie izby naozaj len pre NEnáročných. Personál milí ak vie pomôže až na jedného pána asi Stavrosa , ktorí je prítomný v jedálniach a baroch asi ako vedúci, ten je arogantní a drzí. Strava jednotvárna stále podobné jedlá a na raňajky určite nečakajte zeleninu. Paradajky neboli ani raz, čo ma v grécku prekvapilo!!! Mäso minimálne aj to jeden, možno dva druhy. Polievky nie sú. Alkohol sa podáva až od 18.00 v rámci All inclusive!!! Káva v cene nie je stojí 1.50€. Okolie hotela je zarastené burinou sú tam odpadky a všade rozbité sklo. Hotelová pláž je pekná a najväčšie prekvapenie, že SUPER varia v kantíne na pláži , je to tam čisté . Za lehátka so slnečníkom zaplatíte 10€ na deň. Hotelové bazény sú relatívne čisté, ale nekúpali sme sa v nich. My sme boli ubytovaný v 3* časti možno je to iné v 4*. Služby sú rovnaké pre všetkých a je aj spoločná reštaurácia a bar. Celkový dojem dobrý, my sme cestovali s 2,5 ročnou dcérkou a väčšinu času sme strávili pri mori. Animátori žiadni a ani len hudba nehrala nikdy. Jej sa páčilo , ale určite by sme tam ešte raz nešli. Odporúčam len pre tých najmenej náročných klientov.

Tip na izbu: Určite nie izby od čísla 200 do 300 sú nad obchodom a sú od skorého rána rušné jazdia tam kamióny, ktoré majú parkovisko oproti hotela.
  • Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi marcy3658.
Zrecenzované: pred 4 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: august 2018, cestoval(a) s priateľmi