“Pasta is good but why is call Pizzzeria ?”
Recenzia Liberty Cafè

Liberty Cafè
Na pozícii č. 39 spomedzi 51 Reštaurácie v Punta Marina Terme

Prišiel som sem s bratom, boli sme rozhodnutý že si dáme pizzu, keďze sa to aj vola Pizzeria resp. V ponuke je aj pizza. Starši čašník nám doniesol jedálny lístok nepovedal nič. A odišiel vybrali sme si pizzu za chvilu prišiel časník a mi sme mu povedali že chceme pizzu nato on povedaal ze čokolvek ine len pizzu vobec nemaju... Nijakú tak sme si dali Spaghetti Carbonara a boli fajn.

Poďakujte používateľovi Marecek28.

Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liberty Cafè, si pozreli aj

Punta Marina Terme, Ravenna

Navštívili ste Liberty Cafè? Podeľte sa o svoje zážitky!