“Výborná kuchyňa a super obsluha”

Restaurant Encian
Na pozícii č. 3 spomedzi 11 Reštaurácie v Rajeckých Tepliciach
Zrecenzované: 13. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Super chutné jedlo a milá stále uamiata obsluha, príjemné prostredie, čisté, určite sa vrátime! Ďakujeme

1  Poďakujte používateľovi Venture760618.

202464 recenzií

Zrecenzované: 18. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Počas nášho pobytu sme sa v tejto reštaurácii stravovali, obsluha bola príjemná, jedlo sa dalo zjesť avšak nič extra prekvapujúce, servis nepochopil aký si priateľka predstavovala šalát a doniesli úplne niečo iné,inak v pohode.

Dátum návštevy: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi 113dusans.
Zrecenzované: 17. apríla 2017

Príjemná obsluha a dobré jedlo.
Odporúčam objednať si horúcu čokoládu. Dajú vám ju ako keby čokoládový nanuk a vy si ju musíte rozmiešať v horúcej smotane.

Dátum návštevy: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Johny_Slovakia.
Zrecenzované: 10. apríla 2017

Celkový dojem z pekného víkendu v Rajeckých Tepliciach pokazilo správanie personálu v reštaurácii Encián. Na obed sme čakali niečo cez pol hodiny, spýtala som sa že či nám jedlo prinesú alebo nie, že už majú jedlo aj zákazníci, ktorí prišli po nás. Jej reakcia ma dosť zaskočila - odpovedala že nie sme vo FASTFOODE, a čakáme primerane dobe príprave jedla, a pripravujú ho postupne a pod..... Keby sa usmiala a povedala, že jedlo už dokončujú alebo také niečo urobila by lepšie. Mali sme z toho pocit, že ju otravujeme a my sme tu pre ňu a nie ona pre nás.
Jedlo bolo dobré ale už nám aj prešla chuť.

Dátum návštevy: apríl 2017
2  Poďakujte používateľovi janacadca.
Zrecenzované: 8. apríla 2017

krásne miesto, ktoré má svoju dušu. Príjemné posedenie aj na terase od prvých teplých dní. Cez leto sú tu bežne rôzni hudobníci a vonku sa aj tancuje. Sklamaní sme boli z personálu. Keď sme navštívili reštauráciu mimo letného obdobia, tak bol personál nevšímavý a aj jedlo bolo horšie.

Dátum návštevy: september 2016
2  Poďakujte používateľovi Ivanas17.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Encian, si pozreli aj

Rajecké Teplice, Žilinský kraj

Navštívili ste Restaurant Encian? Podeľte sa o svoje zážitky!