Zrecenzované: 27. augusta 2015

Už pri objednávaní voucheru ako darček pre moju polovičku boli veľmi ochotní, celý pobyt prebehol úplne bez problémov. Ochota a priateľský prístup navodil domácu atmosféru, cítili sme sa tam veľmi príjemne, na chodbách bolo ticho a čisto.
Izba bola menšia, veľmi útulne zariadená s moderne zariadenou kúpeľňou (nám nevadili priehľadné dvere do kúpeľne, no viem si predstaviť, že by to mohol byť pre niekoho problém). Na izbe nebol automaticky fén ale z recepcie nám ho ochotne požičali. Mali sme krásny výhľad z terasy (viď foto).
Wellness bol len pre nás, rezervovali sme si presnú hodinu a tak sme ho mali celý pre seba, jacuzzi, sauna a oddychová časť úplne postačovali, navyše ponúkali zľavu na bazén a bowling v susediacom hoteli Diplomat.
Mali sme objednanú aj masáž, ktorá sa dala naozaj nazvať masážou, profesionálny a už sa budem znovu opakovať ale veľmi priateľský prístup, ja osobne mám rada, ak sa so mnou masér rozpráva, či už o mojom chrbte alebo aj len o pobyte, veľa sa dozviete :)
Raňajky neboli štandardnými švédskymi stolmi ale dostali sme na výber z lístku, čo bolo z dôvodu menšej obsadenosti (beriem to ako + kvôli plytvaniu jedlom), určite si každý vyberie, porcie boli dosť veľké. Obedy a večere sme riešili v reštauráciách v okolí, odporúčam reštauráciu Meritto.
Na túto dovolenku spomíname veľmi radi.

• Termín ubytovania: september 2014, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi marcelameg.
Zrecenzované: 26. júla 2014

Menší hotel na kopci v tichej uličke. Okná s výhľadom na tichú ulicu alebo na nádhernú scenériu Malej Fatry. Do centra mesta je to peši asi 5 minút. V blízkosti je hotel Diplomat, ktorý má aj vlastný bazén - recepcia zabezpečí zľavnený vstup (+ deti do 6 rokov zdarma)
Veľmi milý a ochotný personál - iniciatívne nám navrhli odloženie bicyklov do garáže, vstup do wellness časti aj napriek neskorej hodine (21.00 - 22.00), zabezpečili maséra. Rodinnú atmosféru dokresľuje fakt že nám volali z recepcie keď sme si nedobrovoľne predlžili cyklo výlet kvôli zmeškanému vlaku.
Hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2008 a stále je ako nový. Izby sú menšie a útulné, celý hotel je vkusne zariadený a zladený (lampové tienidlá v reštauračnej časti rovnaké ako nočné lampy)
Wellness časť je menšia - vírivka, sauna, tepidárium. Páčilo sa mi, že recepcia organizuje vstupy tak, aby mal každý súkromie ;)

K negatívam - azda viac hostí by hotel viac oživilo. Inak žiadna výhrada.

Celkovo som s týmto hotelom veľmi spokojný, očeňujem pokoj a kľud a profesionálny a milý personál.

Tip na izbu: Izby od ulice majú krásny výhľad
  • Termín ubytovania: júl 2014, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi JozkoK.
Zrecenzované: 16. novembra 2016

Tip na izbu: Parter - można z pokoju wyjść prosto do ogrodu.
  • Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: 19. októbra 2016