Recenzované: 29. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Strava v reštaurácii nestála za nič. Bravčova panenka nebola dopečená a podat prílohu varené zemiaky z predošlého dna, tak to asi nepotrebuje ani komentár...To by si nemali vôbec dovolit.Nabudúce tam už určite nepojdeme.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Expedition705411.
Recenzované: 22. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Super parking, super exterier a tam to konci. Interier zanedbany, ked dostanete izbu nad recepciou, tak budete mat vulgarny ranny budicek debaty zamestnancov a smrad z kuchyne. Skoda, lebo vyhlad prave z tejto izby je super. Aj si vidite na auto. Ranajky sme rovno prvy krat sabotovalo a kazde rano sme radsej navstivili blizku Kolibu. Potesilo nas, ze tym padom sme za ranajky neplatili. Celkovo slabe ubytovanie, aj ked mila majitelka to jemne zachranovala. Restauracia vedela velmi prekvapit, aj ziva muzika to zachranila. Nas uz tam neuvidia sa ubytovat a radsej by som volil ine ubytovanie, ako napriklad daniela.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi matej420.
Recenzované: 19. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Rodinny hotel, starsi ale cisty a utulny, pekne ubytovanie. V ramci ubytovania welnes priamo v penzione. Ranajky dobre, parkovanie priamo pred penzionom. Dobre umiestnenie, priamo v centre. V okoli su restauracie, parky, welnes.

Dátum pobytu: január 2017
2  Poďakujte používateľovi NataliaA3756.
Recenzované: 28. augusta 2016

velmi pekne izby ,vynikajuce ranajky,parkovanie v objekte,super poloha,vsade cisto a prijemny majitelia ktori radi poradia , v hotely vela moznosti na oddych perfektna restauracia a super pivo Anton..

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi _tonafraner.
Recenzované: 23. apríla 2015

V Talismane sme sa ubytovali 3 kamarátky a bolo nám výborne.Penzión sa nachádza blízko všetkého,lebo je v centre.Čistota,útulné izby,milí personál a majitelia robia príjemnú rodinnú atmosféru.Bolo super a určite sa sem ešte vrátime aj s rodinami. :-)Môžeme len odporúčať.
I+J+S

Dátum pobytu: apríl 2015
5  Poďakujte používateľovi Nonusa.