Recenzované: 20. augusta 2018

Opakovana navsteva po minulom roku, pacilo sa nam uplne vsetko,ale v posledny den,ked sme este mohli vyuzit spa,v hoteli aphrodite v damskej satni nebol pritomni personal, a tak má to cakanie na plachtu vyrusilo z dovodu straty casu...

Termín ubytovania: august 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi ZuzanaT10.
Recenzované: 24. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Opakovane navštevujeme s manzelkou už niekoľko rokov. Predĺžený víkend plný relaxu. Hotel zodpovedá počtu *, personál tiež. Vždy milí a ochotní. Tento rok vcelku rušivo pôsobili mladí ľudia pravdepodobne ukrajinského pôvodu ako personál hotelovej reštaurácie. Taktiež boli milí a prívetiví, no nerozumeli po slovensky... Veľmi sklamaní sme boli z chovania a "ochoty" barmana pri vnútorných bazénoch. Požiadali sme ho o miešaný nápoj ktorý bol v ponuke. Poslal nás do reštaurácie. Po pol hodine sme ho opäť požiadali o ten istý nápoj a to už sme ho dostali. Po cca hodine sme chceli ďalší, no odmietol ho pripraviť s odôvodnením, že nemá kedy lebo má veľa práce... :-) Posledná hodnotená je Rybárska bašta. Už len názov rybárska je zavádzajúci. Jediná čerstvá ryba bol losos! Ochota a prístup personálu sa žiaľ s tým z hotela a bazénov absolútne nedá porovnať. Úplná katastrofa.

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi KuTo_77.
Recenzované: 17. apríla 2018

Musím potvrdiť, čo tu už písali viacerí recenzenti predo mnou. Pri cene pobytu 180€ za noc + 40€ polpenzia, takže pre 2 osoby 440€ za dve noci, by som očakával kvalitu primeranú cene. Nedočkal som sa.
Plus: solídny výber na raňajky aj na večeru, chuťovo OK, ale žiaden luxus.
Vstupná hala a reštaurácia pekná, aj keď na hranici gýču, pretože sa nejedná o historickú budovu - ale snaha sa cení ...
Spa veľmi pekné. Možnosť prejsť priamo z izby v župane do bazénového sveta bez opustenia hotela.
Mínus: 26.5 stupňa celzia na izbe a nefunkčná klíma, ktorá bola stále centrálne prepnutá na kúrenie.... špinavá podlaha v kúpeľni, miestami plesne v sprchovacom kúte.... mizerný vankúš, keby boli 2-3, možno by sa dalo vyspať ale s jedným nie ... príliš tvrdý matrac na posteli ... wellnes je "klasicky slovenský" plný očumovačov v plavkách, mal by byť prísne bezplavkový a nie len časť, toto naozaj nájdete len na Slovensku, aby dôchodcovia sedeli v bazéniku a očumovali nahé ženy stupujúce do ochladzovacieho bazéna ... taktiež je do tejto časti vidieť priamo z niektorých izieb 2 hotelov ... keďže kúpele majú vlastnú značku minerálky a piva, čakal by som, že aspoň tieto dva nápoje budú neobmedzene v cene polpenzie ... Za skoro 520€, čo bola celková cena 2 noci aj s doplatkom za nápoje a masáž dostanete v zahraničí podstatne viac ... skrátna podnikanie na slovenský spôsob - všade bežia propagačné filmy, ako tam chodia cs celebrity, ktoré predpokladám za pobyty neplatia, a rezort žije z peňazí zákazníkov, ktorí to platia, ale nedostanú za svoje peniaze adekvátnu kvalitu ...

Tip na izbu: Keď izbu, tak s výhľadom na kúpele, my sme mali výhľad na stavenisko ....
  • Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi Jarko67.
Recenzované: 8. marca 2018

Komplex Aphrodite Palace v Rajeckych Tepliciach predstavuje novy rozmer hotelovych sluzieb spojenych s kupelnickymi a relaxacnymi aktivitami. Vsetko tu je komfortne, svoje si najde tak velmi narocny zakaznik, ako aj zakaznik ktory sa tesi viac atrakciam a prijemnym nastraham vodneho a saunoveho sveta. A tych tu je naozaj neurekom. Hotel je prepojeny s kupelnym domom tak, ze zakaznik vsade prejde „vlastnou nohou“ a komfortne, v akomkolvek pocasi. Ubytovanie je nastavene na vsetky urovne kvality, od luxusnych az „ultzra“ luxusnych apartmanov, po stylove az pragmaticke formy ubytovania. Vynikajuca a pestra strava, so sirokym vyberom, dostatkom ovocia a zeleniny nasyti kazdeho maskrtnika. Domaca i medzinarodna kuchyna oslovi kazdeho. Neopakovatelnymi su dezerty a klasicke maskrty, ktore tu vedia pripravit v narodnej a domackej forme.
Akekolvek mnozstvo casu stravite v SPA a „vodnom svete“ nie je dostatocne na pohodu a relax, ktory sa dostavi. Tato cinnost vo vodnom svete, velmi elegantne kreovanej vo velkom „greckom style“ a s mnozstvom atrakcii oslovi kazdeho a akekolvek pocasie ci rocna doba to moze len umocnit a vyspekrovat k stavu absolutneho relaxu ci uplneho oddychu. Je to zazitok, ktory sa opakuje len vzdy novou navstevou.

• Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi mirec927.
Recenzované: 20. januára 2018

+ Je milé, že sa kúpele rozširujú o ďalšie zóny ale nemalo by sa zabúdať na skvalitnenie hlavných hotelových služieb!
+ obsluha v jedálni na jedničku!
A teraz negatíva:
- je neslušné ak personál recepcie pri rozhovore s hosťom sedí, pričom hosť stojí!
- na 4-hviez. hotel by malo byť bežné, že hosťa odprevadia k apartmánu, najmä ak toto zariadenie má komplikované rozmiestnenie izieb a hosť ho kolom dokola hľadá!
- ak by hosťa uviedli do izby (pri 4 hv. hotela sa to vyžaduje) predviedli by izbu, zistil by personál, že sme dostali nie úplne upratanú izbu! Nevysypaný odpadkový kôš, nedopité fľašky vína na balkóne,... Následne som to musel reklamovať.
- špáry v dlažbe v kúpelni nie sú dôkladne čistené, nedošpárované a teda plné infektov - čierna plieseň! Otlčené splachovacie tlačidlo na WC (4-hviez. hotel?)!
- chodíme do tohto zariadenia už po 6 krát, vždy sme platili pri odchode a aj s ďalšou útratou, preto nás prekvapilo, že nás "zinkásli" už pri príchode (predom)! Vraj jeden hosť im nezaplatil. To je teda zlá výhovorka, lebo správny hotel si vedie zoznam opakujúcich hostí, a teda nemôže všetkých "strkať do jedného vreca"!
Boli sme tentokrát veľmi sklamaní a uvažujeme, či sa tam ešte vôbec vrátime.
- Musím ešte spomenúť, že stále je na diaľku viditeľná vrstva prachu nad baldachýnom umiestnenom nad barom v hlavnej budove (pri jedálni), ktorý hostia vidia ak idú dole po schodoch do jedálne!
- zaradenie niektorých "krpatých" izieb do luxusnej triedy, teda vyššej cenovej kategórie, je na prehodnotenie vedenia hotelu, nakoľko hostí pobyt v takej malej izbe, so super malou kúpelňou rozhorčuje(417)!
Ing. Ľuboš Schramko

Tip na izbu: Neberte si podkrovnú izbu. Izbu si pred prevzatím prekontrolujte s personálom.
  • Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi PART33.