Recenzované: 20. januára 2018

+ Je milé, že sa kúpele rozširujú o ďalšie zóny ale nemalo by sa zabúdať na skvalitnenie hlavných hotelových služieb!
+ obsluha v jedálni na jedničku!
A teraz negatíva:
- je neslušné ak personál recepcie pri rozhovore s hosťom sedí, pričom hosť stojí!
- na 4-hviez. hotel by malo byť bežné, že hosťa odprevadia k apartmánu, najmä ak toto zariadenie má komplikované rozmiestnenie izieb a hosť ho kolom dokola hľadá!
- ak by hosťa uviedli do izby (pri 4 hv. hotela sa to vyžaduje) predviedli by izbu, zistil by personál, že sme dostali nie úplne upratanú izbu! Nevysypaný odpadkový kôš, nedopité fľašky vína na balkóne,... Následne som to musel reklamovať.
- špáry v dlažbe v kúpelni nie sú dôkladne čistené, nedošpárované a teda plné infektov - čierna plieseň! Otlčené splachovacie tlačidlo na WC (4-hviez. hotel?)!
- chodíme do tohto zariadenia už po 6 krát, vždy sme platili pri odchode a aj s ďalšou útratou, preto nás prekvapilo, že nás "zinkásli" už pri príchode (predom)! Vraj jeden hosť im nezaplatil. To je teda zlá výhovorka, lebo správny hotel si vedie zoznam opakujúcich hostí, a teda nemôže všetkých "strkať do jedného vreca"!
Boli sme tentokrát veľmi sklamaní a uvažujeme, či sa tam ešte vôbec vrátime.
- Musím ešte spomenúť, že stále je na diaľku viditeľná vrstva prachu nad baldachýnom umiestnenom nad barom v hlavnej budove (pri jedálni), ktorý hostia vidia ak idú dole po schodoch do jedálne!
- zaradenie niektorých "krpatých" izieb do luxusnej triedy, teda vyššej cenovej kategórie, je na prehodnotenie vedenia hotelu, nakoľko hostí pobyt v takej malej izbe, so super malou kúpelňou rozhorčuje(417)!
Ing. Ľuboš Schramko

Tip na izbu: Neberte si podkrovnú izbu. Izbu si pred prevzatím prekontrolujte s personálom.
Dátum pobytu: január 2018
2  Poďakujte používateľovi PART33.
Recenzované: 10. januára 2018

Pekné a čisté prostredie - vonkajší areál aj termálne bazény. Veľmi pekný saunový svet a natural spa s roznymi typmi sáun a relaxačných priestorov (špeciálne relax zóna s veľkým akváriom je super). Negatívne sme vnímali len to, že v bezplavkovej zóne natural spa sa bežne pohybovali aj ľudia v plavkách a nikto to neriešil - keď sme vyšli zo sauny a odložili plachty pred sprchou a vstupom do bazénu, cítili sme sa bez plaviek medzi návštevníkmi v plavkách nepríjemne. Inak prístup personálu hodnotíme pozitívne ako veľmi ústretový a profesionálny, saunové ceremoniály jedny z najlepších aké sme doteraz zažili. Cena za 2/3 hod je nastavená dosť vysoko (napr. v porovnaní s veľkým saunovým svetom v hoteli Permon), ale návštevu určite doporučujeme. V zime a večer sa nám zdala atmosféra ešte krajšia ako cez deň, výborná kombinácia je návšteva sauny podvečer po intenzívnom výlete v Malej Fatre cez deň.

Dátum pobytu: december 2017
3  Poďakujte používateľovi shell3250.
Recenzované: 4. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Nakolko tato restauracia patri k Aphrodite musim recenziu dat tymto sposobom. Samozrejme, ze samotny hotel a wellness je v takmer dokonalom poriadku ale tato Basta je hroza. Otrasne jedlo, o tom ze aj predrazene absolutne nepravom sa ani nemusime bavit. A to ze, sme si objednali bazanti vyvar a donesu Vam cistu slepaciu polievku a budu Vas o tom presviedcat - tak to radsej uz ani nebudem komentovat.
Naozaj neodporucame, za tie peniaze mozete jest pokojne aj v samotnej Aphrodite a aspon mate zazitok. Sice aj my sme mali v Baste ale pozitivny rozhodne nebol :)

Dátum pobytu: január 2018
7  Poďakujte používateľovi MichaelaH1553.
Recenzované: 30. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Luxus a prepych ale myslím že tieto "liečebné kúpele" sú skôr pre mobilných a relatívne zdravých pacientov :). Ak ste na Tom zdravotne horšie a potrebujete pomôcť s prechodom na procedúry a podobne nenájde sa nikto kto by vám pomohol. Ak človek nemá doprovod neprijmú Vás :)

Dátum pobytu: november 2017
Typ výletu: Cestoval/a sólo
6  Poďakujte používateľovi DominikaR770.
Recenzované: 11. októbra 2017

Boli sme na vikendovom pobyte s manzelom. Nemam vo zvyku kritizovat, prave naopak, ale toto bola cista katastrofa. Napisala som to managementu, ale iba mi podakoval, ze som ich upozornila na nedostatky.

Chodime prevazne do hotelov do zahranicia, vieme, co je kvalita 4*+. Tentokrat sme chceli vyskusat Slovensko. Zijeme tu, pracujeme tu, mame to tu radi. Chceli sme podporit nas cestovy ruch. S takymto pristupom nasich hotelov, ako sme mali moznost zazit tu v Rajeckych Tepliciach nemozno doporucit tento hotel nikomu.

Uvitanie super, doprovod do izby skvely. Problemy sa zacali v restauracii, ked slecna v “zacivku” (zo 4+ hotela je skoliace stredisko) prisla uprostred toho, ako sme jedli a vypytala si cipovy naramok. Ked som ju upozornila, ze by mala slusne pockat, kym dojeme a nie pytat si naramok pocas jedla a prerusit nas, tak povedala, ze ona tam ma vela hosti a potom si to uz nepamata.

V bare som mala moznost pozorovat barmana, ktoremu host vratil pohar vina z dovodu, ze v nom plavali musky, ako sa ich snazi vylovit kovovou lyzickou a pritom hresi. Nejaky iny clen personalu, ktory stal pri bare si pri tom cital noviny. Host ani netusi, ze nedostal novy pohar vina...

V izbe nefunguje klimatizacia, poziadala som recepciu o to, aby to dali do poriadku, kedze v noci bolo v izbe 28,5 stupna. Bez odozvy. O 6 rano nas zobudili vypary z kuchyne, o kanalizacii v noci z izby nad nami nehovorim, pocut kazde jedno splachnutie. Vankus je jeden a priserne makky.

Izbu sme chceli vymenit, ale kedze alternativy boli o 1/3 mensie, nakoniec sme si povedali, ze to tu jednu noc este vydrzime. Izby su uplne neprakticke. Svetlo na citanie je vo vyske ca 2m, t.z., ze ak si chce jeden citat, tak vyrusuje druheho. Bola som si pytata malu lampu na recepciu, ale takymito doplnkami hotel nedisponuje.Pri pisacom stole nie je mozne pracovat, pretoze nie je mozne pri nom sediet, sedak je na dva prsty pod ukoncenim stola.

Procedury - hodinova masaz, jedna z najhorsich. Ak mam odporucat procedury v Rajeckych Tepliciach inym, odporucim Thajske masaze, ktore boli vynikajuce. Pri hodinovej svedskej masazi sa mi maser nepredstavil, bol vyslovene nahnevany, rozpraval o tom, ako 12 hodin musi pracovat, ze je na zivnost a masaz robil uplne bez citu. Nespytal sa, ci mi to vyhovuje, ci chcem vacsi tlak, mensi, vobec ziaden zaujem, len proste dalsie telo na stole…. Nespytal sa, ci mi vyhovuje ta ropna emulzia, alebo chcem radsej prirodny olej. Alternativa totiz neexistuje. Manzel cakal 10 minut na proceduru, pricom tiez hovoril, ze personal sa vobec nezaujima o zakaznika, proste "tu mate, toto si tu pustite, stalcite a dalej len nas preboha neotravujte".

Nechcem zovseobecnovat, lebo sme mali aj prijemne procedury, kde staff bol naozaj mily, pozorny a stazil sa. Tykalo sa to vylucne Afrodita Beuty.

Uteraky v saune: ked som chcela vymenit, tak mi slecna povedala, aby som si ho nechala, ved ze nie je este taky mokry.

Pri veceri manzel drzal nadobu s polievkou v ruke a casnicka mu isla zobrat tanier, na ktorom mal nadobu polozenu. Az ked sa jej spytal, ci moze dojest, tak tanier opat vratila na miesto.

Pri saunovom rituale si pan, ktory ritual vykonava, zabudol vodu na polievanie kamenov…

Kliniec do rakvy bolo to, ze si niekto zobral moj zupan. Nastastie, kym som si stihla na bare kupit vodu sa pani objavila a zupan vratila. Plavcik to okomentoval: “Slovaci”. Zial, mal pravdu. I ked je to velmi bolestne, pretoze Slovensko milujem.

Slepacia polievka v hoteli za 5,5€, ale v Apolone - restauracia v SPA za 2,5€ nedava zmysel.

Vikendovy pobyt stal 850€, V zahranici by som za to dostala v tejto hodnote aj hodnotne sluzby.

Neviem, aky je ciel a aky ucel managementu hotela. Je to o managemente a sposobe, akym vedu svojich ludi. Chcem verit, ze to nie su len Eurofondy a vratky DPH (na gycovej architekture je to dost jasne) a kedze hotel je zatial plny Cechov, Slovakov a Poliakov, tak je to v zasade asi jedno, s akymi zazitkami odtialto odchadzaju navstevnici. Z kratkodobeho pohladu to chapem. Z dlhodobeho ma to mrzi prave kvoli tejto krajine.

Ak chcete len tu skvelu vodu, urcite sa opati ist. Ak ocakavate 4+, treba ist inam.

Dátum pobytu: október 2017
10  Poďakujte používateľovi KatkaB_13.