192488 recenzií
Recenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Zub casu uz vidno (10 rokov). Detava zaclona na izbe, oskrety stol v jedalni (obe strany). Recepcna pri prichode silno bez usmevu, ina pri odchode napriek sumaru zazitkov prijemna. Personal restauracia a lobby fajn, welness recepcia priserne. Pri vstupe do welness sme boli upozorneni, ze su otvoreni do 21.00, ale zacat odchadzat mame uz o 20.45. To som este netusil , ze sa nam pani recepcna otvori dvere sauny a necha ich otvorene o 20.45, na znak ze mame vypadnut! Vo 4 hviezdickovom hoteli. Nieco na ten styl je aj v prevadzkovom poriadku;( uz len vypustit vodu z bazena , aby to bolo dokonale. Pikoska pri odchode. Upratovacky vysavali a buchali trieskali o 8.20 vo vedlajsej izbe s tym ze maju take pokyny (zacat upratovat o 8.00). Este postreh, bazen velmi dobre, sauny malilinke (kazda pre 5ludi), su 2;(. Masaze volne neboli. Ved naco. Myslim, ze 3 krat sa uz nevratime, skoda.

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi lubomirdzulom.
Recenzované: 22. januára 2018

Po rôznych skúsenostiach s hotelmi - ubytovanie, strava, personál, wellnes - tento hodnotím veľmi dobre služby. Izba pekná,čistá, taktiež kúpeľňa. Personál milí a ochotní...určite budem odporúčať všetkým známym

Dátum pobytu: január 2018
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi elka0713.
Recenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

V tomto hoteli som bol na krátky pobyt a v celku ma prekvapili služby a úroveň hotela.

Vlastne parkovanie, bez poplatku, pričom je tam dostatok miest.

WiFi bez poplatku. Kdekoľvek dobrý signál.

Izby primerane, kúpeľňa pekná, rohová vaňa.

Na izbe TV, trezor, fén. Chýbajú zásuvky, možno som ich len nenašiel, iba v kúpeľni.

Jedlo skutočne výborne. Záujem kuchárov bol úžasný radi sa opýtali a poradili. V celku bohatý výber.

Recepcia 24 hodín a vždy ochotná.

Wellness som vyskúšal, v celku veľký bazén. Sauny som neskúšal. Malý fitness kútik a možnosť masáž alebo solária.

Lehátka aj vonku, počas leta ideálne. Možno chyba bližšia sprcha a niektoré z lehátok už neboli veľmi pohodlné.

K dispozícii biliard, trenažér golfu, stolný futbal a bowling (šla len jedna dráha).

Lobby bar so širším výberom, ceny vyššie a na výber len fľaškova Plzeň alebo Erb s vyššou cenou. K tomu ale nezodpovedá veľmi servis v bare, pomalá obsluha aj keď tam nikto nie je.

Celkovo hotel veľmi dobrý a dal by som mu minimálne 85%.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Tourist664866.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diplomat460, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Wellness Hotel Diplomat.Zodpovedané: 28. augusta 2017

Dobrý deň prajeme pán Marek,

ďakujeme veľmi pekne, že ste si našiel čas a napísali ste nám Vaše dojmy z pobytu v našom hoteli. Ďakujeme za pekné slová a malé nedostatky sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Prajeme pekný deň

Recenzované: 10. augusta 2017

Návšteva wellness, reštaurácie a bowlingu
V odrážkach:
- milý, bezproblémový pesonál
- wellness - vnútorný bazén, dobrá cena, dobrá teplota, celková spokojnosť
- reštaurácia - sklamanie:
- brynzové halušky za 11 eur - nuda. Najlepšie na nich bola slanina, ale tú robíme aj doma lepšie
- nejaký bôčik za okolo 17 eur - kus slaniny minimom masa, aj keby ste tú slaninu chceli zjesť, je ťažko prerezateľná. Typická klišé estetická úprava častá v "drahších" reštauráciách, placka na spodku na okrajoch spálená. Osloví ľudí, ktorým keď napíšu že im dali omáčku s ihličím, tak si budú myslieť že dostali niečo výnimočné.
- dezert s "jedlou hlinou" za 8 eur - opäť lacné efekty. Jedlá hlina nie je chuťovo nijak zvlášť jedlá
- espresso, ak by ste očakávali že ak čerstvo prinesená káva bude zaváňať vôňou kávy - nedočkáte sa
- bowling - funkčný, dráha aj s možnosťou pomocnej bočnice pre deti

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi roland818.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diplomat460, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Wellness Hotel Diplomat.Zodpovedané: 14. augusta 2017

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Čo sa týka nedostatkov, budeme sa snažiť ich čo najskôr odstrániť. Každé pozitívne hodnotenie nás teší a zároveň každá kritika nás posúva dopredu.

Veríme, že nás niekedy opäť navštívite a budete u nás spokojní.

Recenzované: 7. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Celkom fajn, ma 4 ****
mali sme 3 rôzne izby, B&B, na všetkých malé-väčšie technické nedostatky, regulácia vody na sprche, odpadávajúce a na hlavu padajúce sprchové príslušenstvo, odpadnutá kľučka na dverách, 5 druhov v saunovom svete, 2 z technických príčin nefunkčné: vodopád a soľná sauna...personál milý, na procedúry sa treba objednať min.deň vopred, kozmetička bola super! A inak jedlo super, chutné, ale ceny vysoké, aj sme večerali, raňajky klasika...potom sme sa prestavovali v okoli

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi 755lubicak.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diplomat460, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Wellness Hotel Diplomat.Zodpovedané: 19. júla 2017

Dobrý deň pani Ľubica,

ďakujeme veľmi pekne za upozornenie na nedostatky. Budeme sa snažiť robiť všetko pre to, aby sme ich odstránili a veríme, že nás opäť niekedy navštívite a budete so všetkými službami spokojní. Pani kozmetičke pochvalu určite odovzdáme.

Prajeme pekný deň