Zrecenzované: 15. novembra 2016

Izba pre jedného - síce menšia, ale postačujúca. Ak niekto chce tak väčšie a luxusnejšie izby sú v APHRODITE PALACE. Mne táto vyhovovala. Fanatstický personál, pri ktorom máte pocit, že je tam len pre Vás. Ůžasná reštaurácia a strava formou bufetových stolov. Nehovoriac o wellness -sunový svet, masáže, fitnes, beauty, niekoľko bazénov - teplé, studené, plavecký, s triskami, vonkajšie vnútorné - možnosť kúpať sa vonku aj v tuhej zime a vnímať krásnu okolitú prírodu .... samé superlatíva. Máte pocit, že ste sa preniesli do inej doby a na iné miesto.

Tip na izbu: Dá sa vybrať apartmán s väčšou rozlohou. Je pristavený nový luxusný pavilón, tam sú izby pre najnáročnejších klientov.
  • Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) sólo
1  Poďakujte používateľovi oskarmacuga.
Zrecenzované: 27. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme nenavštívili prvý krát. Ubytovanie krásne, romantické skoro všetko Ok. Až na raňajky. Úplná katastrofa. Čašnici vôbec nestíhali absolútne nič a to nehovorím o kucharoch alebo tých čo mali dopĺňať raňajkovej menu resp. tzv. švédske stoly. Ovocie skoro žiadne keď sme ich požiadali povedali za 10 minút. Čo malo byť teplé bolo úplne studené alebo žiadne. Šialky resp nádobky na čaj boli stále nedostupné a to by som mohla ďalej písať. No a najhoršie bolo nemali sme si kde sadnúť a to si myslím že v takom zariadení by mal nejako riešiť "neochotný" personál. Napr. Ponúknuť sedenie v lobby bare alebo aspoň nejako pomôct. No nič s takým sme sa nestretli...Škoda pokazilo mi to hneď z rána náladu. Inak welnes a ubytko super.

Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Zrecenzované: 21. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel priemer a cena za izbu urcite nezodpoveda.na 4 hviezdicky urcite nie.ale naopak kompenzoval to wellness a sluzby.ak si clovek zvykne na izby tak celkovy dojem prijemny.velmi pozitivne ze hned z hotela pristup do bazenov.

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi TomasTa77.
Zrecenzované: 3. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovani v apartmane no, zial pod nim nieco tak neprijemne cele noci hucalo(ako lietadlove turbiny), ze odchadzame s ,,vytahanymi vackami pod ocami,,. Wellness velmi ciste, vsetko vratane satni, toaliet vyvonane-hodnotim na SK pomer ako nadstandart!, saunovy svet detto. Pocitovo troska gycove, no pri SPA to az tak nerusi. Aj tu plati, ze menej je niekedy viac. Personal mily, nie prilis vyskoleny. Gastro slabucke, ci obsah listkov, ci kvalita drinkov a kuchyne-velke rezervy.

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre
5  Poďakujte používateľovi Grof_deGrof.
Zrecenzované: 1. marca 2016

Pekné, kľudné, čisté, zaujímavo spracované kúpele (neboli sme v tomto hotely ubytovaní, boli sme tu s priateľom na zľavový kupón na dve hodinky vo wellness). My vyhľadávame trochu akčnejšie miesta (napr. Bešeňová, Tatralandia) ale na zrelaxovanie a wellness je to tu naozaj super :)

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Daniela Š.