“Fantastický relax”
Recenzia Hotel Aphrodite

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 4 lokality!
Hotel Aphrodite
Na pozícii č. 3 spomedzi 5 hotelov v Rajeckých Tepliciach
Zrecenzované: 15. novembra 2016

Izba pre jedného - síce menšia, ale postačujúca. Ak niekto chce tak väčšie a luxusnejšie izby sú v APHRODITE PALACE. Mne táto vyhovovala. Fanatstický personál, pri ktorom máte pocit, že je tam len pre Vás. Ůžasná reštaurácia a strava formou bufetových stolov. Nehovoriac o wellness -sunový svet, masáže, fitnes, beauty, niekoľko bazénov - teplé, studené, plavecký, s triskami, vonkajšie vnútorné - možnosť kúpať sa vonku aj v tuhej zime a vnímať krásnu okolitú prírodu .... samé superlatíva. Máte pocit, že ste sa preniesli do inej doby a na iné miesto.

Tip na izbu: Dá sa vybrať apartmán s väčšou rozlohou. Je pristavený nový luxusný pavilón, tam sú izby pre najnáro...
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: máji 2016, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi oskarmacuga.

Zrecenzované: 27. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme nenavštívili prvý krát. Ubytovanie krásne, romantické skoro všetko Ok. Až na raňajky. Úplná katastrofa. Čašnici vôbec nestíhali absolútne nič a to nehovorím o kucharoch alebo tých čo mali dopĺňať raňajkovej menu resp. tzv. švédske stoly. Ovocie skoro žiadne keď sme ich požiadali povedali za 10 minút. Čo malo byť teplé bolo úplne studené alebo žiadne. Šialky resp nádobky na čaj boli stále nedostupné a to by som mohla ďalej písať. No a najhoršie bolo nemali sme si kde sadnúť a to si myslím že v takom zariadení by mal nejako riešiť "neochotný" personál. Napr. Ponúknuť sedenie v lobby bare alebo aspoň nejako pomôct. No nič s takým sme sa nestretli...Škoda pokazilo mi to hneď z rána náladu. Inak welnes a ubytko super.

Termín ubytovania: septembri 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Zrecenzované: 21. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel priemer a cena za izbu urcite nezodpoveda.na 4 hviezdicky urcite nie.ale naopak kompenzoval to wellness a sluzby.ak si clovek zvykne na izby tak celkovy dojem prijemny.velmi pozitivne ze hned z hotela pristup do bazenov.

Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi TomasTa77.
Zrecenzované: 3. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovani v apartmane no, zial pod nim nieco tak neprijemne cele noci hucalo(ako lietadlove turbiny), ze odchadzame s ,,vytahanymi vackami pod ocami,,. Wellness velmi ciste, vsetko vratane satni, toaliet vyvonane-hodnotim na SK pomer ako nadstandart!, saunovy svet detto. Pocitovo troska gycove, no pri SPA to az tak nerusi. Aj tu plati, ze menej je niekedy viac. Personal mily, nie prilis vyskoleny. Gastro slabucke, ci obsah listkov, ci kvalita drinkov a kuchyne-velke rezervy.

Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) v páre
5  Poďakujte používateľovi Grof_deGrof.
Zrecenzované: 1. marca 2016

Pekné, kľudné, čisté, zaujímavo spracované kúpele (neboli sme v tomto hotely ubytovaní, boli sme tu s priateľom na zľavový kupón na dve hodinky vo wellness). My vyhľadávame trochu akčnejšie miesta (napr. Bešeňová, Tatralandia) ale na zrelaxovanie a wellness je to tu naozaj super :)

• Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Rajecké Teplice alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0,6 km
Hotel Skalka
Č. 5 z 5 v lokalite Rajecké Teplice
12 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Aphrodite? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Aphrodite

Adresa: Rajecka cesta 83/21, Rajecké Teplice 013 13, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Žilinský kraj > Rajecké Teplice
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Letisková autobusová doprava Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 5 hotelov v lokalite Rajecké Teplice
Cenový rozsah: 179 € – 297 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Aphrodite 4*
Počet izieb: 47
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Aphrodite. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?