Zrecenzované: 3. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovani v apartmane no, zial pod nim nieco tak neprijemne cele noci hucalo(ako lietadlove turbiny), ze odchadzame s ,,vytahanymi vackami pod ocami,,. Wellness velmi ciste, vsetko vratane satni, toaliet vyvonane-hodnotim na SK pomer ako nadstandart!, saunovy svet detto. Pocitovo troska gycove, no pri SPA to az tak nerusi. Aj tu plati, ze menej je niekedy viac. Personal mily, nie prilis vyskoleny. Gastro slabucke, ci obsah listkov, ci kvalita drinkov a kuchyne-velke rezervy.

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre
5  Poďakujte používateľovi Grof_deGrof.
Zrecenzované: 1. marca 2016

Pekné, kľudné, čisté, zaujímavo spracované kúpele (neboli sme v tomto hotely ubytovaní, boli sme tu s priateľom na zľavový kupón na dve hodinky vo wellness). My vyhľadávame trochu akčnejšie miesta (napr. Bešeňová, Tatralandia) ale na zrelaxovanie a wellness je to tu naozaj super :)

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Zrecenzované: 23. augusta 2016

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre