Recenzované: 28. septembra 2018

Prijemny a ochotny personal,jeden s najkvalitnejsich welnesov v tejto lokalite,chutne jedlo a zaujimava lokalita v Tatrach blizko turistickych atraktivnych miest,vkusna a dostatocne priestranna izba-drobny nedostatok,absencia nocneho zivota.

• Termín ubytovania: september 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Navigator816907.
Recenzované: 11. septembra 2018

Hotel, z ktorého som mala najlepší pocit zo všetkých navštívených hotelov a neskutočne som sa zrelaxovala. Krásne prostredie, hotel ma neskutočne dobré vybavenie, vyrovnal sa 5 hviezdičkovým hotelom, ktoré som navštívila. Personál milý či v kuchyni, či na recepcii, samozrejme najmilší na bare :) Unikátny welness, neskutočná strava - veľmi oceňujem najmä večere formou švédskych stolov, ktoré boli extrémne bohaté. Izba v modernom štýle, dostatočne veľká. TOP pobyt.

Tip na izbu: Izby bez balkónov majú úžasný výhľad na Tatry :)
  • Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi klarabrcicova.
Recenzované: 3. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel , velmi ochotná a milá obsluha na recepcii , krásne prostredie, VIP SKY LOUNGE - velmi zaujimave a pekne. Cítili sme sa u vás velmi dobre , skoro som zabudol na welnes ktorý bol tiež krásny. Určite prídeme aj nabudúce

Termín ubytovania: september 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi OnAir594787.
Recenzované: 24. júla 2018

Vzhľadom na kvalitu hotela a služby s ktorými sme boli naozaj spokojní nás sklamala prístelka pre naše dieťa, ktorá mi pripomínala moju vojenskú službu. Nepohodlná kovová konštrukcia s pružinami ktoré cítiť až medzi rebrami bola katastrofa. Náš syn na nej po prvej noci odmietal spať. Vôbec sa nevyspal a nečudujem sa mu. Sám som ju vyskúšal (obetoval som sa) a ráno zlomený ako vzduchovka som sa nevedel ani postaviť. Na rozdiel od našich pohodlných matracov, toto bolo fakt pre dieťa ako za trest. Za prístelku sme doplácali nemalé peniaze, tak nechápem, prečo sa šetrí na takejto dôležitej veci. Pekne zariadená izba a prístelka ako zo stredoveku to neide k sebe. Okrem tejto záležitosti bolo všetko ostatné k spokojnosti. VIP vírivka pod holým nebom so skvelým výhľadom bola super. Tenis fajn. Wellness super. Náš výborný dojem pokazila iba táto jediná skúsenosť a ak by som tam nabudúce išiel znova (určite rád) s požiadavkou na prístelku, najprv by som si preveril, či to už zmenili. Naše deti sú plnohodnotní hostia ako my, prečo by mali znášať horší komfort spánku? Navrhujem, aby si to zodpovední v hotely vyskúšali na jednú noc a pochopia.

Tip na izbu: ..pozor na prístelku pre dieťa, je to kovový mučiaci nástroj :-(
  • Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Peter H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení Horizont Resort.Zodpovedané: 1. augusta 2018

Vážený p. Peter

Ďakujeme za Vašu návštevu v našom hoteli a za Vaše hodnotenie. Dovoľte nám informovať Vás, že sme o tomto probléme informovali hotelového managera a v súčasnosti už je vyriešený, k detským prístelkám sme doplnili matrace. Ospravedlňujeme sa za obmedzenie a budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce.

Recenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Na tento hotel nemozem povedat jedine krive slovo!!!!sluzby na urovni,izby krasne,personal mili a usmievavi..Pre nas bolo ctou byt u vas uz 3x a prideme opat!Tentoraz uz aj s malym prirastkom v rodine.
tesime sa k vam

Termín ubytovania: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Nikolettka176.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení Horizont Resort.Zodpovedané: 31. júla 2018

Ďakujeme p. Nikoleta, naozaj sa tešíme vašim slovám a rovnako aj na vašu budúcu návštevu! Bude nám cťou.