Hotel Lesna(Stará Lesná)
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
177 USD
  • Bezplatné parkovanie
Kontakt Wellness Hotel(Stará Lesná)
Hotel Hills(Stará Lesná)
Hotel Lesana(Stará Lesná)
Penzion 2004(Stará Lesná)
Hotel Forton(Stará Lesná)
  • Bezplatné parkovanie
B&B Stara Lesna 184(Stará Lesná)
  • Bezplatné parkovanie
Alfa Tatry Guest House(Stará Lesná)
Ukázať ponuku
Apartmany v Chalupe(Stará Lesná)
Zrecenzované: 6. apríla 2018

V porovnaní s inými 4* hotelmi ktoré som navštívil bola izba pomerne malá. Rovnako som čakal vyšší štandard kúpeľne, chýbal napríklad pohárik na zubné kefky, štuple do uší, servítky a kozmetika pre dve osoby(nedopĺňajú automaticky). Foto kúpeľne na oficiálnej stránke nekorešponduje s realitou(izba štandard). Na izbe, alebo chodbičke chýbalo zrkadlo. Pri registrácií som žiadal detskú postieľku a vaničku, hotel ju zabezpečil až dodatočne po vyžiadaní. Jedlo v rámci polpenzie -bol štandardný výber, avšak v rámci raňajkových stolov bola ponúkaná obschnutá šunka, syr a varené vajíčka vo vnútri zelené. (nie čerstvé). Večera v jeden deň výborná, ďalší deň nedochutené a podpriemerné jedlo. V hoteli sa nachádza príjemná lobby room, avšak je otvorená iba do 22:00 čo je škoda. Hotelové wellness je na dobrej úrovni a vďaka nemu pridávam jednu hviezdičku.

• Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Marcel K.
Zrecenzované: 29. marca 2018

veľmi dobre situovaný atraktívny hotel, po rekonštrukcii, s panoramatickým výhľadom na pásmo tatranských vrchov, medzi lokalitou Stará Lesná a Tatranská Lomnica, veľmi dobrá výbava, úžasná vyhliadka zo strechy hotela, výborné wellness, kuchyňa a výbava hotela uspokojí aj náročnejšiu klientelu

Tip na izbu: vyššie poschodia, opačne od priestorov nočného baru, s vyhliadkou na štíty Tatier
  • Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi toccata58.
Zrecenzované: 11. marca 2018

V hoteli Horizont sme boli ubytovaný s rodinou už 4 krát a znova sme boli veľmi spokojný. Je to veľmi moderný hotel s priestrannými izbami a veľmi pekným Wellnesom.
Čo si na hoteli najviac ceníme je prístup personálu, ktorý je veľmi profesionálny a prívetivý. V hoteli vládne by som to nazval až "rodinná atmosféra". Majú tam výborných masérov ako na klasické a športové masáže tak aj špecialnú časť na Thajské masáže.
Strava je formou teplých a studených bufetov a je naozaj na veľmi dobrej úrovni.
1* dávam krémešu :o)

• Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Igino12345.
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V tomto hotely sme boli na vikend. Veľmi sa nám páčilo. Jedlo bolo dobre. Bolo toho na vyber menej ale vzdy sa dalo vybrať. Wellness bol dobrý. Síce ked sme boli my tak bolo dosť ľudí. Izby boli super krasne čisté. Určite neoľutujete :)

Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi ziazanka.
Zrecenzované: 8. februára 2018

Cez zľavový portál "travelist" sme našli trojdňový pobyt s polpenziou a wellnesom za výhodnú cenu a neváhali sme ani sekundu. Hotel bol veľmi pekne zariadený (aj keď izba štandard na fotkách sľubovala vaňu, dostali sme sprchu), personál milý. Wellness útulný, bazén trošku primalý ale s pekným výhľadom. Lokalita hotela na jednotku, všade to bolo blízko. Strava po pár dňoch omrzí, ale inak tiež niet čo vytknúť. Možno keby si zaplatíme plnú sumu bez zľavy, tak by sme trošku ľutovali. / Very well furnished hotel and wellness, nice staff, good food (you have to buy drinks). Wellness very comfortable but little. The locatoin of hotel was great. It was very pleasant stay :)

• Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi travelianna.