Recenzované: 11. marca 2018

V hoteli Horizont sme boli ubytovaný s rodinou už 4 krát a znova sme boli veľmi spokojný. Je to veľmi moderný hotel s priestrannými izbami a veľmi pekným Wellnesom.
Čo si na hoteli najviac ceníme je prístup personálu, ktorý je veľmi profesionálny a prívetivý. V hoteli vládne by som to nazval až "rodinná atmosféra". Majú tam výborných masérov ako na klasické a športové masáže tak aj špecialnú časť na Thajské masáže.
Strava je formou teplých a studených bufetov a je naozaj na veľmi dobrej úrovni.
1* dávam krémešu :o)

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Igino12345.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení Horizont Resort.Zodpovedané: 31. júla 2018

Ďakujeme pekne že ste si vybrali náš hotel a vaše hodnotenie. Vaše hodnotenie sme zaslali aj našim kolegom a krémeš Vás bude čakať aj nabudúce!

Recenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V tomto hotely sme boli na vikend. Veľmi sa nám páčilo. Jedlo bolo dobre. Bolo toho na vyber menej ale vzdy sa dalo vybrať. Wellness bol dobrý. Síce ked sme boli my tak bolo dosť ľudí. Izby boli super krasne čisté. Určite neoľutujete :)

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi ziazanka.

Ďakujeme pekne.

Recenzované: 8. februára 2018

Cez zľavový portál "travelist" sme našli trojdňový pobyt s polpenziou a wellnesom za výhodnú cenu a neváhali sme ani sekundu. Hotel bol veľmi pekne zariadený (aj keď izba štandard na fotkách sľubovala vaňu, dostali sme sprchu), personál milý. Wellness útulný, bazén trošku primalý ale s pekným výhľadom. Lokalita hotela na jednotku, všade to bolo blízko. Strava po pár dňoch omrzí, ale inak tiež niet čo vytknúť. Možno keby si zaplatíme plnú sumu bez zľavy, tak by sme trošku ľutovali. / Very well furnished hotel and wellness, nice staff, good food (you have to buy drinks). Wellness very comfortable but little. The locatoin of hotel was great. It was very pleasant stay :)

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi travelianna.

Ďakujeme pekne za návštevu aj hodnotenie.

Recenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme za príjemný pobyt. Opäť ste nesklamali , velmi radi sa vždy Vám vraciame. Peijemny hotel v krasnom prostredí, s úžasným, milým a priateľským personalom ..
Všetko bolo na 1*
Tesime sa znovu na ďalšiu návštevu..

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Martin Š.

Ďakujeme pekne a tešíme sa aj my na Vás.

Recenzované: 26. novembra 2017

V prípade, že hľadáte dobrý wellness, tak je lepšie sa tomuto miestu vyhnúť a ísť do niektorého z hotelov poblíž. Vo fínskej saune ledva 80 stupňov, teplota sa nezmenila ani po upozornení personálu, parná sauna bez pary, kým si človek sám neochladí snímač teploty studenou vodou, inak by sa tam nasedel v podstate teplej miestnosti a samozrejme skupinky v plavkách i s vrieskajúcimi deťmi, keďže to tam nik nekontroluje, veď načo... Len čo vyjdete z wellnessu, ovalí vás smrad z vyprážania v kuchyni (však zdravý wellness hotel, kde asi až tak často nemenia olej a neriešia vzduchotechniku že?). Vyhodené peniaze - suma nezodpovedá hodnote, ktorú za to človek dostáva. Hotelové služby posúdiť neviem, ale zjavne plno majú len keď predávajú na zľave dňa a zlavomate.

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi b0husm.