Recenzované: 13. septembra 2017

Pobyt v hoteli Horizont bol skvelý. Mali sme malú, ale účelne zariadenú izbu na najvyššom poschodí s balkónom, s výhľadom na parkovisko. Výhľad na Tatry bol z druhej strany, ale tie izby boli bez balkóna. Hneď vedľa našej izby bol vstup na Sky lounge. Výhľad z vírivky na streche je úžasný. Na izbe sú k dispozícii župany a papuče do wellness, značková kozmetika, sušič na vlasy, minibar, varná kanvica na prípravu čaju a kávy. Reštaurácia podáva skvelé jedlo pri príjemnej hudbe. Wellnes úžasný. Personál celého hotela je veľmi milý. Hotel aj služby boli na vysokej úrovni. Radi sa opäť vrátime.

Tip na izbu: Izbys balkónom sú s výhľadom na parkovisko. Izby bez balkóna sú s výhľadom na hory.
  • Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi atewy.
Recenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli Horizont sme boli ubytovani od 30.8.2017-1.9.2017, musím povedať, že sme boli nad mieru spokojní...úžasné ubytovanie, mali sme polpenziu- strava bola tiež skvelá, nedá sa nič vytknúť a čo sa týka Wellnesu- proste super....hotelove sluzby su na vysokej urovni. Dobre sme si oddýchli a verím, že sa nám podarí ešte niekedy vrátiť; ) J. Grega-Jakub

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Explore730168.
Recenzované: 31. júla 2017

Boli sme na týždňovom pobyte vo Vysokých Tatrách a ubytovaní v hoteli Horizont, Stará Lesná. V hoteli sme iba prespávali, stravovali sa a po túrach aj relaxovali. Hotel je myslím po rekonštrukcii lebo si ho pamätám asi z roku 1993, že tam už bol. Je teda iný a aj modernejšie vybavený, to je nepochybné. Ubytovanie na jeho úrovni. Stravovanie v plnej spokojnosti, dalo sa vybrať skvelé menu z celkovej ponuky. Využili sme aj doplnkové služby hotela na relaxáciu a aj na posedenie a podebatovanie a hlavne na rozobranie dojmov z túr, ktoré sme denne absolvovali po známych miestach Tatier. Týždeň ubehol ako voda a my sme odchádzali plný dojmov z tohto krásneho pobytu, pričom nám prialo aj počasie, hoci pri odchode už dosť husto pršalo. V Tatrách je to však lotéria, buď počasie vyjde, alebo nie. Rozhodne doporučujem využiť služby tohto hotela je dobre manažovaný a poskytuje slušné služby. Je praktický medzi Štrbským Plesom a Tatranskou Lomnicou a na známej Tatranskej železnici takmer na skok. Neviem však posúdiť, či je drahý, prípadne strednej kategórie. Záleží na tom, aké jeho služby využijete. My sme zvolili strednú cestu, to nám vyhovovalo.

Tip na izbu: Doporučujem výhľad z izieb na končiare Tatier. My sme ho mali
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Filip48.
Recenzované: 19. júla 2017

Pobyt sme vyhrali s manželom sme boli v zime.Hotel na úrovni s príjemnou reštauráciou pri doprovode s klavirom,Pestrá kuchyňa,dobrý výber jedál.My sme mali polpenziu,obed sme si kúpili,servirovaný na úrovni 4hviezd.hotela.Primeraná cena.Izby vybavené všetkým čo potrebujete,krásna moderná kúpelňa.Výhľad na Vysoké Tatry.V hoteli je pre deti izba na hranie,knihovňa s tv,bar.Skvele welnes,bazén s výryvkou,lehatká,kreslá,bar v bazéne.Veľ druhov sauny,oddychova miestnosť kde sú lehátka s dekou,oddychujete pri vodopáde,televízor.Potom výryvka,vodná posteľ a iné welnes zážitky.Super sme si oddýchli.Cena primeraná službám v hoteli aj vo welnese.

Tip na izbu: všetky izby su dobré,nemám výhrady.
  • Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi marcelakna.
Recenzované: 9. júla 2017

boli sme dve dospelé osoby .mali sme zlavu z časopisu emma inač by som plnu cenu za toto ubytovanie nedala hotel je pekný aj okolie je krásne škoda len že cez týžden je wellnews len od 14,tej hodiny nám doobeda pršalo a človek tam potom nemá velmi čo robiť jedlo nám vyhovovalo po každej stránke dalo sa vybrať a chuto velmi dobre.Personál bol dobrý aj ochotný všetko vyriešiť hed a boli velmi ustretový .fitnes centrum bolo smiešne niečo ako domáci odkladací kut na nejaké činky čo už nikto nepoužíva na tomto by mohli popracovať lebo su ludia čo si aj radi zacvičia keed už počasie nevyšlo .izb su pekné ale aj dosť malé škoda fakt počuť cez steny všetko ale celkovo sme boli spokojný ved sme boli doma na slovensku len by sa mohli eniť ceny neponuka sa toho tolko aby sa tolko platilo

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi tina691976.