Tento hotel sme si v prvom rade vybrali kvoli tomu, ze je adult friendly a aj splnil ocakavania. Ziadny hluk, piskot, iba pohodicka. Poloha hotela bola vyborna, pesi ste raz dva v Tatranskej Lomnici. Co sa tyka stravy mali sme polpenziu a nam osobne boli vecere privelke porcie, nakolko sme sa stravovali na obed mimo hotela. Ranajkam nie je co vytknut. Boli sme aj na masazi a maser Honza bol uzasny, vsetko vysvetlil,pytal sa na intenzitu masirovania. Nakolko sme si cez internet kupili listky/miestenky na Lomnicky stit, trebalo ich vytlacit, zavolala som na recepciu a promptne a bez problemov nam ich pani recepcna vytlacila. Izba bola priestranna a cista ! Pani upratovacky si davaju zalezat. Jedina drobnost, ktoru by som mohla vytknut je, ze set kavy a caju nedoplnanu, ale ani sme to neriesili na recepcii kedze je to vazne drobnost. Urcite sa tu este vratime, uzasny hotel aj pristup personalu.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi LuluK169.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 9. septembra 2019

Privítala nás veľmi milá recepčná,všetko dopodrobna vysvetlila.Ubytovanie super,všade čistučko.Strava veľmi chutná a personál milí,ústretoví.Učaroval nám bazén so super vodou a vírivky. Prežili sme krásny ,pohodový pobyt .

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Resort35039918291.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 11. septembra 2019

Dobrý deň,

Veľmi pekne ďakujeme a budeme sa tešiť, ak sa rozhodnete nás znova navštíviť.

Recenzované: 3. septembra 2019

Prišli sme sem osláviť výročie svadby a ako pozornosť nám hneď na úvod priniesla recepčná fľašu prosecca! Suity sú priestranné, čisté a je z nich úžasný výhľad na Lomnický štít. Reštaurácia ponúka pestrú modernú kuchyňu a raňajkový bufet je skutočne vynikajúci. Bazén s výhľadom na Tatry, vnútorná aj vonkajšia vírivka a saunový svet poskytujú dokonalý relax po turistike. Hotel celkovo pôsobí veľmi sviežim dojmom a aj personál je veľmi ústretový. Keďže má hotel visačku "adults friendly", odporúčam ho tým, ktorí hľadajú kľudné miesto pre oddych.

Tip na izbu: Všetky suity majú výhľad na Vysoké Tatry.
Poďakujte používateľovi Boris P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 5. septembra 2019

Dobrý deň Boris,
Veľmi pekne ďakujeme za milé slová a radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 14. augusta 2019

Tomu hotelu niet čo vytknut, nachádza sa v prijemnom horskom prostredí.Personál milý ustretovy. Všade čisto, izby dobre zariadene.,wellness super. .Strava perfektná,bohate ranajky,večere špeciality. Odporučam.

Poďakujte používateľovi jesen19.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 15. augusta 2019

Dobrý deň,

Veľmi pekne ďakujeme a radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 29. júla 2019

Hotel je situovaný v peknom prostredí, výborná poloha-autobusová a vlaková zastávka je cca 10 minút pešo. Izby krásne, moderne zariadené, priestranné, čisté a voňavé. Raňajky vo forme bufetov a večera 4 - chodové servírované menu. Jedlo a servírovanie bolo naozaj gastronomickým zážitkom. Personál hotela milý,vždy ochotný pomôcť a poradiť. Boli sme veľmi spokojní a určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi Gabika85.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 30. júla 2019

Dobrý deň Gabika,

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Radi Vás opäť privítame.