Recenzované: 9. septembra 2019

Privítala nás veľmi milá recepčná,všetko dopodrobna vysvetlila.Ubytovanie super,všade čistučko.Strava veľmi chutná a personál milí,ústretoví.Učaroval nám bazén so super vodou a vírivky. Prežili sme krásny ,pohodový pobyt .

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Resort35039918291.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 11. septembra 2019

Dobrý deň,

Veľmi pekne ďakujeme a budeme sa tešiť, ak sa rozhodnete nás znova navštíviť.

Recenzované: 3. septembra 2019

Prišli sme sem osláviť výročie svadby a ako pozornosť nám hneď na úvod priniesla recepčná fľašu prosecca! Suity sú priestranné, čisté a je z nich úžasný výhľad na Lomnický štít. Reštaurácia ponúka pestrú modernú kuchyňu a raňajkový bufet je skutočne vynikajúci. Bazén s výhľadom na Tatry, vnútorná aj vonkajšia vírivka a saunový svet poskytujú dokonalý relax po turistike. Hotel celkovo pôsobí veľmi sviežim dojmom a aj personál je veľmi ústretový. Keďže má hotel visačku "adults friendly", odporúčam ho tým, ktorí hľadajú kľudné miesto pre oddych.

Tip na izbu: Všetky suity majú výhľad na Vysoké Tatry.
Poďakujte používateľovi Boris P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 5. septembra 2019

Dobrý deň Boris,
Veľmi pekne ďakujeme za milé slová a radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 14. augusta 2019

Tomu hotelu niet čo vytknut, nachádza sa v prijemnom horskom prostredí.Personál milý ustretovy. Všade čisto, izby dobre zariadene.,wellness super. .Strava perfektná,bohate ranajky,večere špeciality. Odporučam.

Poďakujte používateľovi jesen19.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 15. augusta 2019

Dobrý deň,

Veľmi pekne ďakujeme a radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 29. júla 2019

Hotel je situovaný v peknom prostredí, výborná poloha-autobusová a vlaková zastávka je cca 10 minút pešo. Izby krásne, moderne zariadené, priestranné, čisté a voňavé. Raňajky vo forme bufetov a večera 4 - chodové servírované menu. Jedlo a servírovanie bolo naozaj gastronomickým zážitkom. Personál hotela milý,vždy ochotný pomôcť a poradiť. Boli sme veľmi spokojní a určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi Gabika85.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 30. júla 2019

Dobrý deň Gabika,

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 20. júla 2019

Hotel je výborne situovaný - v blízkosti SAD zastávky a neďaleko (asi 15 minút chôdze) tatranskej železnice. Po žltej trase sa pekne dá zvládnuť aj prechádzka do Tatranskej Lomnice (trvá to cca pol hodinu).
Izby boli veľmi komfortné, pekne vybavené, moderné, s TV, Wi-Fi, minibarom aj trezorom. Nebola tam síce klimatizácia, ale nám vôbec nechýbala :). V úžasnej kúpeľni si nájdete tiež župany, papučky, osušky, uteráky, sprchový gél, šampón, tekuté mydlo, krém na ruky, telový krém, kúpaciu čiapku a vatové odličovacie tampóny balené s vatovými tyčinkami; jednoducho všetko čo potrebujete, aby ste sa cítili komfortne, pohodlne a ako doma :)
Čo sa reštaurácie týka, hodnotím viac ako na 5 hviezdičiek ak by sa dalo :) vo veľkom chválim ako kuchára, tak aj veľmi príjemný personál, čašníci boli veľmi milí, ochotní a dbali na najmenších detailoch. Jedlo bolo vynikajúce, na raňajkách bohatý výber; večere - u nás 3-chodové menu - polievka a dezert fix, hlavný chod na výber z menu (skutočne odporúčam Bravčovú panenku sous vide, paštrnákové pyré, restovaný cukrový hrášok na bielom víne - VYNIKAJÚCE). Plus klobúk dolu pred Lobby barom, obsluha perfektná (poradila, odporučila, vysvetlila) a rovnako aj výber :) hlavne rumov, ktoré sú podávané so sušenými jablkami, čokoládovými čipsami a vodou.
Zo služieb je v ponuke fitness a wellness. Wellness je vynikajúci, k dispozícii sú 2 parné sauny (soľná a bylinková), suchá fínska sauna, ľadové vedro, zážitková (masážna) sprcha, vnútorný bazén a 2 vírivky (jedna v budove a druhá vonku).
So všetkým sme boli maximálne spokojní a kedykoľvek sa sem radi vrátime.

Poďakujte používateľovi mirkis_way.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaV202, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 29. júla 2019

Dobrý deň,
Veľmi pekne ďakujeme za skvelú recenziu. Radi Vás kedykoľvek opäť privítame.