Hotel Lesna
Zobraziť ceny
Radi šetríte? Prehľadávame až 200 portálov s cieľom nájsť najnižšie ceny
Horizont Resort(Stará Lesná)
  • Bezplatné parkovanie
Kontakt Wellness Hotel(Stará Lesná)
Hotel Hills(Stará Lesná)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA URÁN(Tatranská Lomnica)
Hotel Slovakia(Tatranská Lomnica)
Hotel Lomnica(Tatranská Lomnica)
Hotel Tulipan(Vysoké Tatry)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA TITRIS(Tatranská Lomnica)
Hotel Rysy(Vysoké Tatry)
Zrecenzované: 29. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Milý hotelík, čisté moderne izby, super wellness.
Jedlo take priemerné.
Ceny na hoteli extrémne vysoké.
V podstate odporúčame.
Avšak za takú cenu ubytka a služieb si vo svete užijete omnoho lepší servis/jedlo/izby.

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Monika H.
Zrecenzované: 29. apríla 2018

Super ubytovanie,kuchyňa úžasná ,personál milý -ústretový,pozorný.Wellness oáza pokoja.Všade čisto a pohoda. Vrelo odporúčam každému zažiť atmosféru tohto hotela.Moderne zariadenie s balkónmi a výhľadom na Lomnický štít. Ďakujeme za skvelý oddych.

• Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Jana B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana V, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 3. mája 2018

Dobrý deň Jana,
Veľmi pekne ďakujeme za krásnu pozitívnu recenziu.
Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Max spokoknosť..skvelé ubytovanie,čistučké,výborné matrace v spálni.ySuper personál v celom hoteli,výborná kuchyňa -veľký výber na raňajky,večere 4 chod.Užili sme si aj výbornú masáž od Thajok.Určite sa vrátime..

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Zuzana I.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana V, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 26. februára 2018

Dobrý deň Zuzana,
Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Radi Vás opäť privítame.

Zrecenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Naozaj asi jeden z top hotelov v tatrach
Super personál
Super wellness fotky reálne
Super raňajky služby
Značková kozmetika na izbách
Izby krásne veľké a čisté
S ničím nemali problém a čo Vám chyba Vám ľahko zariadia
Free parking
Zjazdovka je asi 1km
Super výhľad

Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Marek Ž.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana V, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 20. januára 2018

Dobrý deň Marek,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojní. Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy.

Zrecenzované: 16. januára 2018

Veľká spokojnosť s týmto hotelom! Hotel Lesná je určite jeden z najlepších hotelov vo Vysokých Tatrách s veľmi kľudnou atmosférou. (Píšem to tak, že sme navštívili aj mnohé iné a iba sem sa pravidelne vraciame.)
Apartmány s výhľadom na Lomnický štít sú priestranné, svetlé, moderne zariadené aj s kuchynským kútikom. Kúpeľňa vždy veľmi čistá, kozmetika L ´Occitane je len pridaná hodnota. Raňajky sú bohaté, niet čo vytknúť. Personál je milý, pri poslednom pobyte by som vyzdvihla mladého pána a dámy na recepcii vo wellness. :) Vo wellness centre si každý príde na svoje, či už preferuje sauny, vírivky alebo bazén.
Vrelo odporúčam každému zažiť výnimočnú atmosféru tohto hotela!
Na záver by som upozornila na jedinú nepríjemnosť. Nakoľko od 1.1.2018 je hotel adult-friendly, ešte viac sme sa tešili na pokoj, ktorý tu obvykle panoval. Nerozumiem, prečo niektorí hostia s malými deťmi úplne ignorujú nový koncept hotela, ktorý je jasne zadefinovaný - či už na webovej stránke alebo vo wellness. Nie je predsa v poriadku, že ešte po 19. hodine v bazéne doslova vrieskajú deti, hoci vstup majú povolený iba do 18. hodiny... A to 2 dni po sebe, 2 rôzne rodiny. Personál s tým nič nezmôže, lebo vraj hostia ani po upozornení nie sú stotožnení s pravidlami. Je to smutné... My sme rovnako hostia a dodržiavanie akýchkoľvek pravidiel nám nerobí žiadny problém. Napriek tejto nepríjemnosti (čo je ale o ľuďoch a ich empatii) bol náš januárový pobyt skvelý a určite sa ešte v tomto roku vrátime! Najradšej by sme ani neodišli. :)

Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Katka12345.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana V, Manažér v zariadení Hotel Lesna.Zodpovedané: 18. januára 2018

Dobrý deň Katka,

Ďakujeme za krásnu a pozitívnu recenziu. Je naším potešením vítať u nás hostí, ako ste Vy. Budeme radi za každú Vašu ďalšiu návštevu v našom hoteli a veríme, že náš nový koncept časom prinesie očakávaný výsledok a všetci hostia budú odchádzať maximálne zrelaxovaní, lebo o to by sme sa mali snažiť.