Recenzované: 13. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie, kvalitny pristup. Hotel pekny a sluzby vynikajuce. S vecerou som bol spokojny a s ranajkami este viac. Z dovodu fyremneho programu som wellnes uz nestihol. Ked to bude mozne tak nabuduce hotel navstivim aj s rodinou. Odporucam kazdemu aspon raz to vyskusat.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi amohnansky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Andrej P, Guest Relations Manager v zariadení Kontakt Wellness Hotel.Zodpovedané: 14. septembra 2017

Veľmi pekne Vám ďakujeme za tieto Vaše milé slová. Budeme radi, ak náš hotel navštívite aj s Vašou rodinkou a strávite u nás príjemné chvíle. Určite potom nevynechajte aj návštevu nášho wellness :-). Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!
Krásny deň z Tatier želáme!

Recenzované: 1. septembra 2017

Super služby na slovenské pomery. Aj po opakovaných návštevách musím konštatovať, že toto miesto sa dá v podstate bez výhrad odporúčať. Fajn ceny, personál, čo nepôsobí otráveným dojmom a nakoniec i na tom, že nemajú núdzu o zákazníkov je vidieť, že sa o to starajú.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Bohus M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Andrej P, Guest Relations Manager v zariadení Kontakt Wellness Hotel.Zodpovedané: 2. septembra 2017

Ďakujeme Vám Bohuš za tieto milé a povzbudivé slová. Veľmi si vážime, že ste sa so svojou pozitívnou skúsenosťou s pobytom u nás podelili. Veríme, že sa opäť a čoskoro k nám vrátite.
Krásny deň z Tatier želáme!

Recenzované: 17. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Lokalita výborná. Kúsok od vláčiku.
Pre deti vstup wellness od 15:00 do 17:00.
Milý ochotný personál.
Výborná kuchyňa. Izby na môj vkus veľmi malé hlavne ak máte dieťa ako my. S dvomi si to vôbec nevieme predstaviť.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Pathfinder675346.
Recenzované: 23. februára 2017

vynikajúci hotel s úžasnými hosťami a personálom. Po predchádzajúcej skúsenosti (nie moc dobrej) hotel kompletne zmenil personal. Moj pobyt bol pracovného charakteru. Menežerka eventov bola maximálne ustretová, ochotná promptne reagovat na nase poziadavky a všetko vždy zariadit na 110%. Odporúčam!

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi LenkaN70.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Monika K, Manažér v zariadení Kontakt Wellness Hotel.Zodpovedané: 24. februára 2017

Milá Lenka,

veľmi pekne ďakujeme za povzbudivé a milé hodnotenie, ktoré nás všetkých potešilo. V blízkej dobe nás čaká drobná rekonštrukcia lobby, salónika na prízemí a taktiež izieb. Veríme, že sa k nám budete vracať vždy s radosťou a často. Krásny deň Vám z Tatier želáme!

Recenzované: 25. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Milujem tento hotel, s priatelom sme ho navstivili uz mnohokrat. Hotel je mensi, velmi utulny a cisty. Ranajky vyborne a o wellnes ani nehovorim. Vzdy prijemny personal, ktory rad poradi a pomoze.
Urcite je to vhodny hotel na romanticky alebo relaxacny pobyt.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi corderada.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Monika K, Manažér v zariadení Kontakt Wellness Hotel.Zodpovedané: 31. januára 2017

Veľmi krásne ďakujeme za milé slová, veľmi si vážime, že ste sa so svojou pozitívnou skúsenosťou podelili. Veríme, že sa opäť a čoskoro k nám vrátite po dávku oddychu a spokojnosti. Krásny deň z Tatier želám za celý náš team.