“Výborná chuť jedla”
Recenzia Gazdovsky Dvor

Gazdovsky Dvor
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Bešeňovej
Zrecenzované: 24. marca 2018

Obsluha veľmi milá a ochotná. Mali sme Gazdovsky hamburger a vegetariánsky hamburger. Obidva výborne chutili. Domáca tatárska omáčka skvelá. Určite sa vrátime znova.

Poďakujte používateľovi LenkaK509.

Zrecenzované: 7. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Rozhodli sme sa pre tuto restauraciu na zaklade recenzii, ale po tom, co nam priniesli na stol, vazne pochybujeme o tom, ze ich pisali spokojni hostia. Nebudeme to opisovat detailne, bolo to cele zle, najdite si liptovsku kuchynu, kde nepokazia take elementarne jedlo tejto lokality, ako su bryndzove halusky.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi dankaj113.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia viktorsvidron, Majiteľ v zariadení Gazdovsky Dvor.Zodpovedané: 8. októbra 2017

Dobry den prajem, mrzi nas Vaša zla skúsenosť s našou reštauráciou avšak o to viac nas mrzí ze ste nas o tom neinformovali priamo v reštaurácii pretože halušky a aj druhé jedlo ste skonzmulovali celé :)
Prajeme príjemný zvyšok dňa.

Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu ako partia, a všetko jedlo bolo velmi dobre, jedla boli čerstvé, nie polotovary. Mali sme vynikajúce Burgre, Vepro, knedlo, zelo, panenku atd. Obsluha mila a rýchla. Presne zodpovedá svojej kategórii.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.
Zrecenzované: 26. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa na základe Tripadvisora, pretože je podnik číslo 1 v okolí a oplatilo sa. Mal som gazdovsky hamburger a bol výborný. Inak ma prekvapila rýchlosť obsluhy.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi PeterC7398.
Zrecenzované: 5. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Gazdovský Dvor - obed. Skvele jedlo, skvela obsluha, nádherne priestory a prijemne prostredie. Radi sa sem znovu vrátime

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi ErikG1932.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia viktorsvidron, Manažer v zariadení Gazdovsky Dvor.Zodpovedané: 5. júna 2017

Dakujeme pekne za Vaše hodnotenie.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gazdovsky Dvor, si pozreli aj

Liptovsky Michal, Žilinský kraj
Bešeňová, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Gazdovsky Dvor? Podeľte sa o svoje zážitky!