Recenzované: 17. novembra 2017

Tento hotel sme navštívili len čistou náhodou..boli sme vyhladovaný...odmietnutý obsluhou reštaurácie Culinaria (po usadení sa v reštaurácii nás prišla "decentne" informovať čašníčka, že majú akciu a odporúčajú nám najesť sa inde v obci...na margo toho, som presvedčená, že pokiaľ sa takéto niečo deje je už von pred reštauráciou potrebné mať oznámenie o uzavretej spoločnosti)...no aby som teda neodbočila od témy...zašli sme do reštaurácie hotela Fĺóra...hotel na mňa pôsobil ponuro...vo vnútri presne tak isto...Milo ma prekvapila čistota sociálnych zariadení..nemilo špinavé obrusy na stole..Obslúžení sme boli veľmi rýchlo...tak prebiehalo i donesenie jedál...(bryndzové halušky so slaninkou, multivitamínový džúsik, kurací rezeň so zemiakmi a coca-cola-spolu za 14 Eur)...kurací rezeň bol vďaka rýchlo-obsluhe nedopečený polosurový...ostatné bolo celkom o.k....ešte som však nestihla zložiť ani lyžičku a už mi obsluha zobrala tanier (toto ma dostalo)...Celkový dojem z hotela-staré komunistické zariadenie do ktorého by nebolo od veci zainvestovať.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Maxulka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diana F, Majiteľ v zariadení Hotel Flora.Zodpovedané: 7. decembra 2017

Dobrý deň pani Maxulka,

ďakujeme za čas strávený v našom zariadení a tiež ďakujeme za recenziu. Sme radi za kladné, ale aj záporné hodnotenie. Ďakujeme, že ste boli spokojná s rýchlosťou našej obsluhy. Poslednú dobu sme nedostali sťažnosti od hostí ohľadom polosurových jedál a preto nás mrzí, že sa o tom dozvedáme až cez internet a že sme to neriešili na mieste. Cez internet sa to už žiaľ napraviť nedá. Do budúcna si na to budeme dávať väčší pozor. Mrzí nás, že Vám nesadol štýl našej reštaurácii. Stretávame sa s kladnými ohlasmi a preto si myslíme, že nie sme staré a komunistické zariadenie.
Prajeme všetko dobré. Hotel Flóra Bešeňová

Recenzované: 5. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Dostali sme viac, než sme očakávali. Veĺmi pekné štúdio s kuchynkou, všade čistučko, jedlo a obsluha pefektné, Gino len pár metrov od Flóry. Aj v zime prejdete len v župane. A ešte k tomu aj zĺava do Gino. Vrelo odporúčam, všetko na úrovni.

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Happiness693572.
Recenzované: 23. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Opat po mesiaci sme spat.Pokoj,prijemne prostredie,siroky vyber jedal aj napojov.Na dosah Gino Paradise.Mily personal,chutne jedla a vsade cisto.Prijemne prechadzky a malebne jesenne scenerie.Vhodne pre pary aj pre rodiny s detmi,v jedalni je detsky kutik.Odporucame

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi EvaU203.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diana F, Majiteľ v zariadení Hotel Flora.Zodpovedané: 8. decembra 2017

Dobrý deň pani Eva U,

ďakujeme za krásne hodnotenie. Všetkých sa potešilo. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páči a že ste ocenili prácu mojich kolegov. Prajeme Vám všetko dobré. Personál Hotela Flóra Bešeňová

Recenzované: 29. januára 2019

Dátum pobytu: január 2019