Recenzované: 5. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Dostali sme viac, než sme očakávali. Veĺmi pekné štúdio s kuchynkou, všade čistučko, jedlo a obsluha pefektné, Gino len pár metrov od Flóry. Aj v zime prejdete len v župane. A ešte k tomu aj zĺava do Gino. Vrelo odporúčam, všetko na úrovni.

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Happiness693572.
Recenzované: 23. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Opat po mesiaci sme spat.Pokoj,prijemne prostredie,siroky vyber jedal aj napojov.Na dosah Gino Paradise.Mily personal,chutne jedla a vsade cisto.Prijemne prechadzky a malebne jesenne scenerie.Vhodne pre pary aj pre rodiny s detmi,v jedalni je detsky kutik.Odporucame

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi EvaU203.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Diana F, Majiteľ v zariadení Hotel Flora.Zodpovedané: 8. decembra 2017

Dobrý deň pani Eva U,

ďakujeme za krásne hodnotenie. Všetkých sa potešilo. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páči a že ste ocenili prácu mojich kolegov. Prajeme Vám všetko dobré. Personál Hotela Flóra Bešeňová

Recenzované: 29. januára 2019

Dátum pobytu: január 2019