Skvelé miesto na oddych

Najlepší aquapark na Slovensku. Vynikajúce minerálne bazény, bar priamo v bazéne bol top s bežnými... viac informácií

Recenzované: 5. augusta 2019
Natália V
Všetko OK až na....

Po check oute s hotela sme si isli este zaplavat a ked sme uz odchadzali cakalo nas nemile... viac informácií

Recenzované: 8. júla 2019
simon-the-1-traveler

Recenzované: 3. septembra 2019

Nikdy viac!! najhorší aquapark v akom sme boli!! Ostali sme tam len preto,ze sme vyhodili toľko peňazí za vstup.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi patrycyja.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia besenova, Marketingový špecialista v zariadení Vodný park Bešeňová.Zodpovedané: 3. septembra 2019

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že sme nesplnili Vaše očakávania. Viete nám napísať čo sa Vám na návšteve vodného parku Bešeňová nepáčilo? Snažíme sa zlepšovať ponúkané služby a preto nás každá pozitívna aj negatívna recenzia posúva vpred. Ďakujeme

Recenzované: 2. septembra 2019

Rano som si kupil listok s detmi za 48€. Detsky bazen co je pod stanom spustili az o 11.30 hod a to kvoli nemu sme tam sli tak deti 3 hodiny pozerali do vody kedy tam mozu ist a nikto mi nedal vysvetlenie preco nejde. Co ma ale viac rozcarovalo ze dalsie atrakcie sa este museli doplacat. Sauna nepoviem ale ine ze nebolo v predrazenej cene to je sila. Neviem ci este niekde vo svete to takto funguje. Gratulacia topmenezmentu ako sikovne zdvihli krivku zisku to tam uz moze riadit aj mickey mous. Strava ceny ako vstupne a kvalita vlakova stanica. Ja osobne tam uz nepojdem.

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Dekai12345.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia besenova, Marketingový špecialista v zariadení Vodný park Bešeňová.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy. Detský bazén bol mimo prevádzky z technických dôvodov. Nemôžeme si dovoliť spustiť bazén, ktorý nie je 100% v poriadku. Bazén bol však mimo prevádzky len 1,5 hodinu, ale v prevádzke boli všetky ostatné bazény a atrakcie, tak veríme že ste našli dočasnú náhradu - vlnový bazén, strieborný tobogan, fontánka pre deti atď. Ďalšie spoplatnené atrakcie sú len atrakcie, ktoré vyžadujú obsluhu - ide o potápanie, zookontakt. Všetky ostatné atrakcie sú zdarma a v rámci vstupu.

Recenzované: 10. augusta 2019

Strávili sme cely deň v aquaparku, deti si to užívali. Program bol tiež pestrý. Šatne a toalety boli v hroznom stave, nevyhnutne potrebuju renováciu. Aj niektoré časti vnútorných bazenov dávno už mali byt obnovené. Hygiena a čistota musí byt vytknutá. Pri plnej prevádzke je ťažké udržať všetko v poriadku, ale niektorá špina tam je už mesiace a pekne zažratá. Aj preto sa už do Bešeňovej tak skoro nevrátime, ak vôbec.

Poďakujte používateľovi JuliaB4131.
Recenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Všetko je tu predražené, v žiadnom bazéne si poriadne nezaplavate a tobogánov je tu minimum
Jedlo nám zo 4 ľudí nechutilo nikomu a keď sa chcete v lete schladiť tak márne hľadáte bazén v ktorom je voda aspoň troska studena

Poďakujte používateľovi Kalmanko.
Recenzované: 5. augusta 2019

Boli sme na dva dni v hoteli Besenova, pricom jeden z tychto dni sme stravili vo vodnom parku. Ked sa na atrakcie pozrie dospely clovek, je to celkom obstojne, az na tie astronomicke ceny za vsetko. Aj pre trochu vacsie deti sa tam najde dost zabavy. Problem ale je, ked pridete s naozaj malym dietatom, napr. okolo jedneho roka. Vonkajsi detsky bazen ma hlbku 45cm, vnutorny ma hlbku 30cm, podla cedulky je urceny pre deti od 3 do 6 rokov. Co maju robit deti do 3 rokov mi plavcik nepovedal. Nejako sa to zvladnut da, ale nie je to nic moc, ked sa na tych najmensich vobec nemyslelo. V hoteli Besenova na to tiez nejako zabudli, nosit kocik na druhe poschodie po schodoch je lahodka a nechat ho dole v hale je na Slovensku pre naozaj odvaznych (ci ho tam clovek rano najde). Nieco ine ako celodenne vstupne asi schvalne nemaju, keby si clovek chcel skusit s malym dietatom iba nejaku kratsiu navstevu, nech si to hned aj rozmysli.

Poďakujte používateľovi duri36.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia besenova, Marketingový špecialista v zariadení Vodný park Bešeňová.Zodpovedané: 6. augusta 2019

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Pre deti do 3 rokov máme 1 vonkajší bazén a 2 vnútorné bazény aj so šmýkačkami. Samozrejme deti vždy len s doprovodom dospelej osoby.