Fajn spestrenie

No na začiatok komplex ako taký celkom fajn, ale v zimnom obdobi okolo 14tej sa nedá nájsť lehatko... viac informácií

Recenzované: 21. februára 2020
DuDo_12
Piešťany, Slovensko
Saunova show

Dnes t.j 12.2.2020 sme po dlhsej dobe navstivili Besenovu, kde sme sa zucastnili saunovej show o... viac informácií

Recenzované: 12. februára 2020
Natalenka2015
Poprad, Slovensko

Recenzované: 1. apríla 2018

Pravidelne navštevujem tento aquapark, hlavne kvôli atrakciám a 40° vode. Avšak v zime je 22€ (študent) veľa, na to koľko je atrakcii otvorených a koľko ľudí sa potom tlačí v bazénoch. Ľudí prestáva lákať tobogánová veža, a to z toho dôvodu že po jednom šmyknutí príde človek o hrbát. Narážam na to, že spoje rúr je dosť cítiť. Hlavne v strmých tobogánoch to dá tak zabrať že človek od paniky rozmýšľa ako to zabrzdiť aby ho to nebolelo, vôbec si tak jazdu neužijem ako by sa patrilo za takú cenu.. Chce to rekonštrukciu...Jedlo v reštauráciach je príliš drahé, za menšiu porciu cestovín pýtať 6,5€ je moc.

Dátum zážitku: marec 2018
3  Poďakujte používateľovi Jakub L.
Recenzované: 1. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Katastrofa! Skrinky male, pokazene, 3x sme museli prekladat veci. Velmi nekomfortne prezliekanie. Bazeny totalne preplnene. Za hodinu sme si nenasli ani jedno volne lehatko, dokonca ani stolicku. Po hodine postavania sme to vzdali a odisli. Uz radsej nie! PS na 1.4. pustili falosny poplach na opustenie priestorov (po 15 min vysvetlili ze omyl)

Dátum zážitku: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi Martin B.
Recenzované: 20. februára 2018

Co sa tyka bazenov ok ,ako 5clenna rodina sme si zaplatili vysoku cenu 80eur dvaja dospely a tri deti vo veku 9,12,a 2 roky ,len je smutne ze moj 9 rocny syn si musel dat veci do manzelovej skrinky ,ako nechapem potom naco davaju naramok dietatu ked nema svoju skrinku a to sme za neho platili vstupne ,manzel isiel potom spat k pokladni a tam nam povedali ze to maju take nariadenie ,tak potom neviem ako si moze niekto zdvihnut ceny ,co od minuleho roka sa to vsetko tam zdvihlo a o dost,ci obcerstvenie,sluzby atd.,pekne ze ste to prerobili a zvacsili priestor ,ale lehatok je stale malo nemala som sa kde zlozit s dvojrocnym dietatom ,vsetko bolo poobsadzovane ,a ta skrinka bol totalny vrchol vsetkeho .Minuly rok sme tiez boli v tom istom mesiaci ,kedze sa chodime lyzovat a problem sme nemali ziadny vsetci sme mali pekne svoju skrinku cena bola primerana ,ale teraz ako nemam slov ,este v lete ok,ale v zime ked ma clovek zimnu bundu,obuv ,a viac vrstiev na sebe tak sme mali co robit aby sme synovi ako kde do manzelove skrinky veci natrepali .

Dátum zážitku: február 2018
6  Poďakujte používateľovi majolucia.
Recenzované: 4. februára 2018

Musel som sa smiat, ked som sa prezliekal v uzkej ulicke, ktora mohla mat na sirku v priemere 150cm, bez lavicky. V podstate, ak by tam lavicka bola, tak sa odtial nedostanete cez dalsich prezliekajucich sa ludi. Zimnu bundu som ledva do tej skrinky natlacil. Zle oznacene, musite hladat vchody a vychody.

Dalsi smiech v saune, kde sa robia proceduri s animatorom.
Mate si zavriet oci a relaxovat. No po zapnuti hudby sa vas relax skoncil. Preco? Hudba je pustena tak nahlas, ze mozte pri nej tancoavt ako na diskoteke.

Ja si relaxacnu hudbu predstavujem tak, ze pocuvam napr. zvuky prirody a nie preafektovane Twiinsky a ich skladu pred polnocou...

Dakujem za skvely zazitok :D

Dátum zážitku: február 2018
3  Poďakujte používateľovi FilipN405.
Recenzované: 17. novembra 2017

Z práce sme navštívili aj s rodinami "aquapark"...už pri vstupe nás zarazil malý priestor v ktorom vďaka našej organizovanej skupine 50 ľudí a ďalších návštevníkov nastal totálny chaos...po vstupe do aquaparku som ostala sklamaná malým počtom bazénov, malým množstvom lehátok (na niektorých lehátkach som videla sedieť celú 4-člennú rodinu na jednom lehátku)...Šok som dostala keď moje dieťa objavilo palacinky v relax bare...1 ks palacinky 4 eurá...kolega si dal segedínsky guláš a kurací vývar v Bistre a zaplatil za to 10 Eur...)...Celkovo hodnotím "aquapark" negatívne...malý priestor do ktorého za účelom čo najvyššieho zisku chce niekto natlačiť nespočetné množstvo ľudí...

Dátum zážitku: november 2017
3  Poďakujte používateľovi Maxulka.