Recenzované: 18. júla 2018

Keď sme čítali recenzie o tomto hoteli, boli samé chvály, ale aj dosť kritické ohlasy. Keďže ide o hotel, ktorý si dáva (neverím, že to niekto pridelil...) ***, ktoré zďaleka nespĺňa, zažili sme veľké sklamanie! Áno má krásnu jedáleň, izba bola čista (no už vidno ošumelosť), pekný tenisový kurt,veľké parkovisko a to je asi všetko... Prvá zlá skúsenosť bola pri recepcii, keď sme chceli objednať masáže a nechceli sme si dať nanútiť nevýhodný termín(hoci videli v zošite celú voľnú stranu). Pani recepčná dokonca zvýšila hlas! Neskôr sme pochopili, že má toho dosť, keďže je tam sama od rána až do rana.A ešte chodí vypomáhať do jedálne,čo sa tyká stravy neviem z čoho varia ale boli sme na 6 dňovom pobyte a 3 krát manželovi bolo zle, že som ráno aj večer zvracal ,nakoniec sme museli odisť skôr.Najväčšie sklamanie(a najväčšia slabosť hotela) bola strava. Večere slabučké - polievky vodové a riedke, mäsa kúsok(prvý večer 8 kociek asi 1cm) a slabo ochutené. Rovnako raňajky. Po jednom druhu šunky, salámy a syra(všetko lacnejšie druhy), nátierka a pomazánka, pečivo len málo, chlieb tiež pomenej. Čašníčka absolútno neovládala jedla, príbor bol nespravené nastretý. Raňajky neboli pripravene ešte ani len o 7:45 (mali byt o 7:30). Co sa týka organizácie hotela vedie to tam teda skôr nevedie niekto kto nemá ani paru o chode penzióna nebodaj menšieho hotela... napeta atmosféra, malo personálu jednoducho veľký zhon... Ako ste si pre Boha zaslúžili tie 3 hviezdičky ?!?!?
Onder Dátum pobytu od 24.6 do 29.06

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi JankaO17.
Recenzované: 22. januára 2018

Hotel Summit má príjemný personál, kuchyňu, čistotu za rozumné ceny. Neodporúčam šetriť na privátoch, vystríham pred penzionom u Ondreja v Bešeňovej odkiaľ sme sa museli po nekonečnej hodine "pobytu" a nepríjemnom prístupe majiteľa odsťahovať. Do hotela Summit sa radi vrátime, konkrétne aj tento víkend.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Nada178.
Recenzované: 3. júla 2017

Hotel spĺňa všetko vo svojej kategórii. Pobyt nám spríjemnil aj veľmi milý a ochotný personál. Vo všetkých priestoroch bolo čisto, v reštaurácii príjemná obsluha s chutným výberom jedál. Určite ho odporúčam pre oddych, pretože v tomto hoteli panuje rodinná atmosféra.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi marase2016.
Recenzované: 27. júla 2016

Boli sme s vnučkou v Bešeňovej v hoteli Summit,ubytovanie skvelé,strava raňajky švédske stoly ,veľký výber,večere zo dvoch jedál trojchodová,hotel je skvelý super personál dávam veľkú jednotku ďakujeme

Dátum pobytu: júl 2016
5  Poďakujte používateľovi rch249.
Recenzované: 27. júla 2015

Zastavili sme sa s rodinou okúpať v bešenovej a aby sme nemuseli večer cestovať vybrali sme si hotel Summit na prespanie.Na recepcii bola milá slečna,alebo pani,ale to je jediné pozitívum. Mali volnu poslednú izbu 2lôžkovu s prístelkom. Až cena nás zarazila 108 eur za izbu bez raňajok, tak to je iný masaker. Izba vyzerala uprataná,ale až keď človek vyšiel na balkón, pochopil, že upratuje sa len na oko, pod posteľou ani nepíšem. Prístelka v príšernom stave. V tomto hoteli som bola určite posledný krát.

Dátum pobytu: júl 2015
10  Poďakujte používateľovi 926katarina.