Recenzované: 22. januára 2018

Hotel Summit má príjemný personál, kuchyňu, čistotu za rozumné ceny. Neodporúčam šetriť na privátoch, vystríham pred penzionom u Ondreja v Bešeňovej odkiaľ sme sa museli po nekonečnej hodine "pobytu" a nepríjemnom prístupe majiteľa odsťahovať. Do hotela Summit sa radi vrátime, konkrétne aj tento víkend.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Nada178.
Recenzované: 3. júla 2017

Hotel spĺňa všetko vo svojej kategórii. Pobyt nám spríjemnil aj veľmi milý a ochotný personál. Vo všetkých priestoroch bolo čisto, v reštaurácii príjemná obsluha s chutným výberom jedál. Určite ho odporúčam pre oddych, pretože v tomto hoteli panuje rodinná atmosféra.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi marase2016.
Recenzované: 27. júla 2016

Boli sme s vnučkou v Bešeňovej v hoteli Summit,ubytovanie skvelé,strava raňajky švédske stoly ,veľký výber,večere zo dvoch jedál trojchodová,hotel je skvelý super personál dávam veľkú jednotku ďakujeme

Dátum pobytu: júl 2016
5  Poďakujte používateľovi rch249.
Recenzované: 27. júla 2015

Zastavili sme sa s rodinou okúpať v bešenovej a aby sme nemuseli večer cestovať vybrali sme si hotel Summit na prespanie.Na recepcii bola milá slečna,alebo pani,ale to je jediné pozitívum. Mali volnu poslednú izbu 2lôžkovu s prístelkom. Až cena nás zarazila 108 eur za izbu bez raňajok, tak to je iný masaker. Izba vyzerala uprataná,ale až keď človek vyšiel na balkón, pochopil, že upratuje sa len na oko, pod posteľou ani nepíšem. Prístelka v príšernom stave. V tomto hoteli som bola určite posledný krát.

Dátum pobytu: júl 2015
10  Poďakujte používateľovi 926katarina.
Recenzované: 8. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2017