Recenzované: 27. júla 2016

Boli sme s vnučkou v Bešeňovej v hoteli Summit,ubytovanie skvelé,strava raňajky švédske stoly ,veľký výber,večere zo dvoch jedál trojchodová,hotel je skvelý super personál dávam veľkú jednotku ďakujeme

Dátum pobytu: júl 2016
5  Poďakujte používateľovi rch249.
Recenzované: 27. júla 2015

Zastavili sme sa s rodinou okúpať v bešenovej a aby sme nemuseli večer cestovať vybrali sme si hotel Summit na prespanie.Na recepcii bola milá slečna,alebo pani,ale to je jediné pozitívum. Mali volnu poslednú izbu 2lôžkovu s prístelkom. Až cena nás zarazila 108 eur za izbu bez raňajok, tak to je iný masaker. Izba vyzerala uprataná,ale až keď človek vyšiel na balkón, pochopil, že upratuje sa len na oko, pod posteľou ani nepíšem. Prístelka v príšernom stave. V tomto hoteli som bola určite posledný krát.

Dátum pobytu: júl 2015
10  Poďakujte používateľovi 926katarina.
Recenzované: 8. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2017