141949 recenzií
Recenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Izby slusne, vybavenie na 4*, personal velmi mily. Hotel ma pravdepodobne problem s kanalizaciou lebo ju citit na chodbe a sem tam aj v kupelni. Na chodbach sa to snazia zakryt osviezovacmi vzduchu, co nie vzdy im vyslo. Co sa tyka kuchyne, ako keby sa este len zabehavala, roznorodost jedal velmi slaba aj na ranajky aj na veceru. Napr na ranajky mi chybali zakladne produkty kt uz najdete aj v 3* hoteli (miesane vajicka, taveny syr..). Hotel hodnotim ako priemer, kt ma este vela toho na zlepsenie.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi keppa7.
Recenzované: 1. decembra 2017

Prijemny a velmi pozorny personal, vynikajuce ranajky. Izba bola moderne zariadena a priestranna, chybala len kava. Privatny vonkajsi bazen je otvoreny az do 21:00 takze skvele vecerne kupanie :). Odporucam!

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi ppsatekmail.
Recenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Koncept a dizajn tohto noveho hotelu je pekny. Zamestnanci su velmi ustretovi a mili, co velmi ocenujem. Izby stylove, cisto nefajciarske. Kedze zo zdravotnych dovodov sme neabsolvovali samotny termalny park, hodnotim cisto hotel a jeho sluzby.
Bohuzial celkovy skvely dojem nam hned prvy vecer pokazila vecera, ktoru sme si priplatili k ranajkam. Jedlo vobec neprislucha 4 hviezdickam - mozno velmi slabe 3. Miestnost nebudem ani hodnotit, kedze nie je sucastou hotela. Vyber jedal bol na papieri pestry, no skutocnost niekde inde. Vegetariani a ludia s roznou alergiou by sa urcite nenajedli, co je ubohe na tak dizajnovo predstavovany hotel. Ranajky detto. Zdrave a vyzivne ranajky tvorili cornflaky s mliekom, pripadne ine "cerealne" gulicky z krabice.
Keby nebolo snackov, ktore podavali v lobby bare a tie boli fakt velmi chutne, pobyt predcasne ukoncime.
Zhrniem to - budova, zariadenie a ludia super. Sluzby slabe, nedotiahnute - polepence aby zapadli do fungujuceho termalneho parku. Jedlo mizerne. Celkovo sa hotel nemoze porovnavat s kvalitnymi a vypracovanymi inymi 4 hviezdickovymi hotelmi (a tych sme si uz presli dost, aby som toto tvrdila). Pevne verim, ze casom sa zlepsia....

Dátum pobytu: september 2017
2  Poďakujte používateľovi Lenka S.
Recenzované: 13. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vybavenie, uroven sluzieb aj pristup personalu zodpoveda **** urovni hotela. Personal je velmi dobre pripraveni na kazdu situaciu, bolo tazke rozoznat ci boli tak dobre vyskoleni, alebo bolo ich spravanie prirodzene empaticke. Odporucam!

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Jan K.
Recenzované: 28. decembra 2018

Dátum pobytu: december 2018