“Lobby”

Lobby bar hotela International
Na pozícii č. 5 spomedzi 6 Reštaurácie v Veľkej Lomnici
Zrecenzované: 12. marca 2018

Lobby bar hotela International patrí podľa mňa k veľmi pekným barom s príjemným personálom, bez hluku, a príjemnou atmosférou.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Lobby bar hotela International.Zodpovedané: 11. apríla 2019

Ďakujeme krásne!

Zrecenzované: 15. marca 2017

Veľmi dobre mi padlo posedieť si podobrom jedle pri kávičke či zákusku. Vychutnať si maškrtky, cítila som sa fajn.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi nmarcelkam.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, marketingový koordinátor v zariadení Lobby bar hotela International.Zodpovedané: 17. marca 2017

Milá Marcelka,

veríme, že ste si pochutili na našich výborných koláčikoch a oddýchli ste si pri pohľade na prebúdzajúcu sa prírodu a prekrásnu panorámu Tatier.

Kedykoľvek budete u nás vítaná.

Lucia, hotel International****

Zrecenzované: 31. augusta 2016

v hotely International som sa zastavil už viackrát, tentokrát to bolo aj s hrou golfu, personál je veľmi ochotný a milý , pekné prostredie, obsluha na úrovni, jedlo a pitie kvalitné

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Mathyass.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing Coordinator v zariadení Lobby bar hotela International.Zodpovedané: 3. októbra 2016

Ďakujeme Vám, že ste nás navštívili.
Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite, aby ste ochutnali napríklad jeden z našich výborných domácich zákuskov alebo miešaných nápojov :)

Zrecenzované: 29. septembra 2016

Dátum návštevy: september 2016

Zrecenzované: 3. septembra 2017

Dátum návštevy: august 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Lobby bar hotela International, si pozreli aj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj
Veľká Lomnica, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj
Veľká Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Lobby bar hotela International? Podeľte sa o svoje zážitky!