Tripadvisor
Veľká Lomnica
Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme veľmi spokojný s ubytovaním. Všade čisto. Malý sme zaplatený 1-izbový apartmán pre 2 osoby, avšak na naše prekvapenie apartmán bol poďla všetkého 2-izbový (nakoľko boli s nami aj rodičia, ktorý mali zaplatený 2-izbový aprt. a oba vyzerali vyzerali rovnako).
Pobyt sme mali bez stravy, nakoľko sme skoro ráno chodievali na túry, takže reštauráciu ohodnotiť nevieme.
Skvelý pomer cena/kvalita/lokalita.
Určite sa ešte vrátime

Poďakujte používateľovi mirkaborkova.
Recenzované: 21. júla 2019

Hľadám ľudí Kt. Boli ubytovaní v tomto zariadení a mali zdravotné problémy : zvracanie hnačky atd... medzi 15-18.7.2019. Kontaktujte ma na t.č 0904 245 529... hľadáme príčinu vzniku zdravotných problémov Kt nám úplne zničila dovolenku. Namiesto 7 dni sme tam boli 4. Recepčný nám absolútne nepomohli pri riešení problému(partnera brala sanitka a ja som sa potrebovala dostať s 10m dietatom na ubytovanie) odbili má jednou vetou že tam nemajú teraz chlapov(šoférov)... taký problém niekomu zavolať a vybaviť to, pričom by sme si aj naftu zaplatili... recepčný v noci spal, nikto sa ku nemu nevedel dostať, museli sme mu tam doslova trieskať na okienko... a hotel sa ani neunúval zavolať či sme vôbec nejakým spôsobom došli na ubytovanie...

2  Poďakujte používateľovi Petra H.
Recenzované: 17. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je krásny, čistá izba, pekná kúpeľa, nemali sme mydlo v kúpeľni. Kuchynku sme nevyužívali. Mali sme stravu no do budúcna keď pôjdeme znovu tak bez stravy. Večere boli hrozne na 4*hotel.vyber z 3.jedal a chuťovo celé zle. 2.a 3.vecera sa nám zdala skazena.. No hovorili sme si, že nemôže byť keď sme predsa v 4*.hoteli a do rána sme vracali celá rodina. Na raňajky sme ani neboli keďže sme museli ísť na diétu a báli sme sa už vôbec tam jest. Takže reštaurácia u mňa úplný prepadák.gauc akože prístelka to bola hrôza. Cítila som len struny a postel v spálni bola tak mäkká že ráno sme sa budili dolamani. Za 4.dni sme sa nevyspali vôbec, nad nami hrozne dupali vedľa vrieskalo malé dieťa ráno o 3.bolo by fajn oddeliť takéto rodiny zvlášť do jedného hotela. Na recepcii že milé zrovna nemôžem povedať ze by boli.

Poďakujte používateľovi dorott.
Recenzované: 23. apríla 2019

Čo sa týka ubytovania apartmán bol čistý, pekne vybavený, v kuchynke všetko potrebné. Reštaurácia a jedlo mi prišlo trochu chaotické. Prostredie veľmi pekné aj na bike, prechádzku. Parkovanie bez problémov priamo pri vchode.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi fanull.
Recenzované: 30. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie. Cisty a velky apartman. Mila obsluha v restauracii. Chutne jedlo a velke porcie. Na druhej strane hrozne gycova vyzdoba restauracie. Clovek sa citi ako v muzeu. Nic tam neladi. Vedenie by sa malo zamysliet nad zmenou. Ale inak ok.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Radka8765.