Tripadvisor
Veľká Lomnica
Recenzované: 17. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je krásny, čistá izba, pekná kúpeľa, nemali sme mydlo v kúpeľni. Kuchynku sme nevyužívali. Mali sme stravu no do budúcna keď pôjdeme znovu tak bez stravy. Večere boli hrozne na 4*hotel.vyber z 3.jedal a chuťovo celé zle. 2.a 3.vecera sa nám zdala skazena.. No hovorili sme si, že nemôže byť keď sme predsa v 4*.hoteli a do rána sme vracali celá rodina. Na raňajky sme ani neboli keďže sme museli ísť na diétu a báli sme sa už vôbec tam jest. Takže reštaurácia u mňa úplný prepadák.gauc akože prístelka to bola hrôza. Cítila som len struny a postel v spálni bola tak mäkká že ráno sme sa budili dolamani. Za 4.dni sme sa nevyspali vôbec, nad nami hrozne dupali vedľa vrieskalo malé dieťa ráno o 3.bolo by fajn oddeliť takéto rodiny zvlášť do jedného hotela. Na recepcii že milé zrovna nemôžem povedať ze by boli.

Poďakujte používateľovi dorott.
Recenzované: 23. apríla 2019

Čo sa týka ubytovania apartmán bol čistý, pekne vybavený, v kuchynke všetko potrebné. Reštaurácia a jedlo mi prišlo trochu chaotické. Prostredie veľmi pekné aj na bike, prechádzku. Parkovanie bez problémov priamo pri vchode.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi fanull.
Recenzované: 30. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie. Cisty a velky apartman. Mila obsluha v restauracii. Chutne jedlo a velke porcie. Na druhej strane hrozne gycova vyzdoba restauracie. Clovek sa citi ako v muzeu. Nic tam neladi. Vedenie by sa malo zamysliet nad zmenou. Ale inak ok.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Radka8765.
Recenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi prijemne a tiché prostredie, pekná izba s plne vybavenou kuchyňou, pokojný a útulný wellness a hlavne ubytovanie za priaznivé ceny. Veľmi ochotní a mili personál na recepcii. Nenájdem nič negatívne

Dátum pobytu: január 2019
1  Poďakujte používateľovi alzbetapavlechova.
Recenzované: 1. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Poznam toto zariadenie. Chodieva sem oravidelne. Pomer cena/ kvalita je ok. Vzdy sme boli spokojni s jedinou vynimkou, ked v zime sme mali studene apartmany. Inac vzdy spokojni. Mozno by nezaskpdila vymena kobercov.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi 915milanm.