Tripadvisor
Veľká Lomnica
Recenzované: 30. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie. Cisty a velky apartman. Mila obsluha v restauracii. Chutne jedlo a velke porcie. Na druhej strane hrozne gycova vyzdoba restauracie. Clovek sa citi ako v muzeu. Nic tam neladi. Vedenie by sa malo zamysliet nad zmenou. Ale inak ok.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Radka8765.
Recenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi prijemne a tiché prostredie, pekná izba s plne vybavenou kuchyňou, pokojný a útulný wellness a hlavne ubytovanie za priaznivé ceny. Veľmi ochotní a mili personál na recepcii. Nenájdem nič negatívne

Dátum pobytu: január 2019
1  Poďakujte používateľovi alzbetapavlechova.
Recenzované: 1. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Poznam toto zariadenie. Chodieva sem oravidelne. Pomer cena/ kvalita je ok. Vzdy sme boli spokojni s jedinou vynimkou, ked v zime sme mali studene apartmany. Inac vzdy spokojni. Mozno by nezaskpdila vymena kobercov.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi 915milanm.
Recenzované: 21. septembra 2018

Pobyt sme vyhrali v súťaži, rezort velmi pekný, izby čisté , priestranné jediná škoda bola nefunkčnej reštaurácie. Raňajky nám nosili na izbu na ostatné sme museli chodiť do mesta. Wellnes za takú uvádzanú cenu by sme si predstavovali niečo extra a nie 1 saunu a jednu jacuzzi ale na chvílkový relax to celkom stačí. Aj napriek tomu sme tam strávili pekný víkend niekedy sa tam snád ešte vrátime ;)

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi sasa550.
Recenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrý deň,do Vášho rezortu chodíme pravidelne,zatiaľ nebol žiadny problem až pokial sa nezmenil majiteľ reštaurácie!!!co sa týka raňajok-chýbali mi tam jogurty pre deti! a vecera ani nehovorím slabý vyber jedál a ešte aby tam stal Kuchar a Vám nakladal jedlo‍♀️‍♀️‍♀️čo sa týka personálu strašne slabé ,dievčatá -čašníčky vôbec nestíhali bordel po stoloch a zabudnuté objednávky !!!

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Inspire816038.