Tatragolf mountain resort(Veľká Lomnica)
Apartmany Lomnica(Veľká Lomnica)
Pension Tatras(Veľká Lomnica)
  • Bezplatné parkovanie
Aplend Natur Resort(Veľká Lomnica)
Pension Anna(Veľká Lomnica)
Penzion Durcik(Veľká Lomnica)
Penzion Filip(Veľká Lomnica)
Penzion Katka(Veľká Lomnica)
Penzion Pohoda(Veľká Lomnica)
Booking.com
Zrecenzované: 4. mája 2018

Krásne prežité tri dni, najkrajší výhľad na Tatry, ústretový a milý personál, skvelá kuchyňa, wellness ok, pekné prostredie.... no skrátka nie je čo vytknúť. Radi sa sem vrátime. Pobyt určite odporúčam.
Ďakujeme.

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi gajdosovag7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 9. mája 2018

Dobrý deň,
určite Vás radi znovu uvítame v našom hoteli a ďakujeme Vám za recenziu.

Zrecenzované: 2. mája 2018

Skvelý golfový inštruktor, úžasné prostredie a služby, golfový areál s krásnym výhľadom na Tatry, veľmi chutné jedlo a milý personál, čisté a pekne zariadené izby, veľa možností na voľnočasové aktivity. Jednoznačne odporučené!

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi adimajosonalaci.

Dobrý deň,
radi by sme sa Vám poďakovali za recenziu. Teší nás, že Vás nadchlo naše prostredie vo Vysokých Tatrách kde sa nachádza a aj Vaša spokojnosť s golfovým inštruktorom, kuchyňou a personálom.
Radi Vás opäť privítame v našom nádhernom hoteli a budeme sa na Vás tešiť.

Zrecenzované: 30. apríla 2018

Hotel ma skvelu kuchynu (cukrarka si zasluzi osobitny obdiv) , prijemne wellness, termalny bazen vonku pod hviezdami aj vnutorny bazen su s vyhladom na Tatry, uzasny tim ludi, utulne a pohodlne izby. Vsetko na jednotku.
Okolie je oddelene krasnymi golfovymi ihriskami, takze vyhlad nic nerusi, ci je uz v Tatrach vzacnost. Uzasny hotel pre golfistov aj neholfistov.

Tip na izbu: vsetky izby maju krasny vyhlad
Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi cestovatelka2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 2. mája 2018

Ďakujeme! Určite od Vás pozdravíme našu pani cukrárku, ktorá nám pečie výborné domáce koláčiky. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a nádherným prostredím v strede golfového ihriska priamo pod štítmi Vysokých Tatier.
Určite Vás opäť uvítame v našom nádhernom hoteli a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Zrecenzované: 29. apríla 2018

pekny, moderny,tichy , cisty a utulne maly hotel umiestneny na mieste s fantastickym vyhladom na nase najvacsie velhory. moderna no velmi chutna kuchyna. vynikajuci personal. miesto na relax ako stvorene

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi StanoTT1977.

Dobrý deň,
vrelá vďaka za peknú recenziu. Teší nás, že sa Vám u nás páčilo. Radi Vás opäť uvítame v hoteli International a vyhovieme Vašim prianiam.

Zrecenzované: 24. apríla 2018

milo som bola prekvapená milým personálom oddýchla som si ako po fyzickej ,psychickej i duševnej stránke ....čistota ako v interiéri i exteriéri ...ochota pracovníkov ako i profesionálny prístup k zákazníkovi

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi alenkasona.

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za recenziu. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka po všetkých stránkach a spríjemnenie pobytu v hoteli International. Veríme, že sa v budúcnosti ku nám vrátite.