Hotel International
Tatragolf mountain resort(Veľká Lomnica)
Apartmany Lomnica(Veľká Lomnica)
Pension Anna(Veľká Lomnica)
Pension Tatras(Veľká Lomnica)
Privat Plesnivec(Veľká Lomnica)
Penzion Katka(Veľká Lomnica)
Penzion Filip(Veľká Lomnica)
Ukázať ponuku
Aplend Natur Resort(Veľká Lomnica)
Ukázať ponuku
Penzion u Seliho(Veľká Lomnica)
Penzion Rysy(Veľká Lomnica)
Booking.com
  • Bar/hotelový bar
Zrecenzované: 4. mája 2018

Krásne prežité tri dni, najkrajší výhľad na Tatry, ústretový a milý personál, skvelá kuchyňa, wellness ok, pekné prostredie.... no skrátka nie je čo vytknúť. Radi sa sem vrátime. Pobyt určite odporúčam.
Ďakujeme.

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi gajdosovag7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 9. mája 2018

Dobrý deň,
určite Vás radi znovu uvítame v našom hoteli a ďakujeme Vám za recenziu.

Zrecenzované: 2. mája 2018

Skvelý golfový inštruktor, úžasné prostredie a služby, golfový areál s krásnym výhľadom na Tatry, veľmi chutné jedlo a milý personál, čisté a pekne zariadené izby, veľa možností na voľnočasové aktivity. Jednoznačne odporučené!

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi adimajosonalaci.

Dobrý deň,
radi by sme sa Vám poďakovali za recenziu. Teší nás, že Vás nadchlo naše prostredie vo Vysokých Tatrách kde sa nachádza a aj Vaša spokojnosť s golfovým inštruktorom, kuchyňou a personálom.
Radi Vás opäť privítame v našom nádhernom hoteli a budeme sa na Vás tešiť.

Zrecenzované: 30. apríla 2018

Hotel ma skvelu kuchynu (cukrarka si zasluzi osobitny obdiv) , prijemne wellness, termalny bazen vonku pod hviezdami aj vnutorny bazen su s vyhladom na Tatry, uzasny tim ludi, utulne a pohodlne izby. Vsetko na jednotku.
Okolie je oddelene krasnymi golfovymi ihriskami, takze vyhlad nic nerusi, ci je uz v Tatrach vzacnost. Uzasny hotel pre golfistov aj neholfistov.

Tip na izbu: vsetky izby maju krasny vyhlad
Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi cestovatelka2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 2. mája 2018

Ďakujeme! Určite od Vás pozdravíme našu pani cukrárku, ktorá nám pečie výborné domáce koláčiky. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a nádherným prostredím v strede golfového ihriska priamo pod štítmi Vysokých Tatier.
Určite Vás opäť uvítame v našom nádhernom hoteli a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Zrecenzované: 29. apríla 2018

pekny, moderny,tichy , cisty a utulne maly hotel umiestneny na mieste s fantastickym vyhladom na nase najvacsie velhory. moderna no velmi chutna kuchyna. vynikajuci personal. miesto na relax ako stvorene

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi StanoTT1977.

Dobrý deň,
vrelá vďaka za peknú recenziu. Teší nás, že sa Vám u nás páčilo. Radi Vás opäť uvítame v hoteli International a vyhovieme Vašim prianiam.

Zrecenzované: 24. apríla 2018

milo som bola prekvapená milým personálom oddýchla som si ako po fyzickej ,psychickej i duševnej stránke ....čistota ako v interiéri i exteriéri ...ochota pracovníkov ako i profesionálny prístup k zákazníkovi

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi alenkasona.

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za recenziu. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka po všetkých stránkach a spríjemnenie pobytu v hoteli International. Veríme, že sa v budúcnosti ku nám vrátite.