Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 20. marca 2018

Nádherný hotel, okolie, milý a ochotný personál vždy po ruke. Jedlo podávané na hotely bolo veľmi chutne. Všetko splnilo do bodky naše očakávania. Wellness nás učaroval najviac. Hodnotíme tento hotel na výbornú a odporúčame ho ako miesto, kde príjemne stratíte pojem o čase.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Eviiiku.
Recenzované: 10. marca 2018

Stravili sme v hotely dve noci spolu s nasimi dvoma detmi. Povodne sme mali zakupenu dvojpostelovu izbu ale nakoniec sme sa rozhodli pre apartman ktory bol pre nas to najlepsie riesenie. Wellness bol dostacujuci, len skoda ze sauny boli k dispozici az po 15tej hodine. Jedlo bolo vynikajuce, velmi prijemny personal!

Tip na izbu: Mali sme apartman ktory bol pre nas a nase dve deti idealny.
Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Jana0119.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Marketing asistent v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 12. marca 2018

Ďakujeme za peknú recenziu a hodnotenie.
Po dlhoročných skúsenostiach a požiadavkách hotelových hostí sme určili čas až na 15tu hodinu, kedy sa väčšinou hostia vracajú z výletov alebo chcú zrelaxovať po hre golfu.
Sme radi, že ste boli s pobytom v našom hoteli spokojní a dúfame, že nás pod Tatrami znovu navštívite.

Recenzované: 22. februára 2018

Veľmi pekne ďakujeme za krásny pobyt, personál je veľmi milý a ochotný, kuchyňa výborná...v okolí hotela sme využili bežkárske trate, krásne upravené, wellness úžasný s výhľadom na Vysoké Tatry...určite sa ešte vrátime

Tip na izbu: dvojlôžková štandart
Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi hanicka75.

Ďakujeme za krásnu recenziu.
Sme radi, že ste navštívili náš hotel a, že ste boli spokojní s našimi službami a personálom.
Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Recenzované: 9. januára 2018

krásny hotel v krásnom prostredí útulné pekné izby a aj wellnes super. Pobyt sme mali s raňajkami a s vianočnou večerou. Bolo to niečo hrozné ešte sme nezažili aby večera trvala 3,5 hodiny aby hostia medzi jedlom odbiehali si zapáliť cigaretu alebo na izbu a jeden dobiehal kuknúť či už na stole je jedenie. čakali sme pri stole aj s našimi susedmi a stále rozmýšlali čo sa bude diať... personál ktorí sa skladal so študentov si zavadzal sám sebe, medzi sebou sme sa čudovali ako je to v takomto hotely možné... tiež sme si už prešli na vianočné sviatky pár hotelmi ale aby sme s vianočnej večere išli na izbu hladní a neveriacky krútiaci hlavami ... no to teda...a o pol noci na chodbe štekajúci pes .. tak to tiež bol zážitok ktorý tak ľahko hocikde nie je - takže my sa už do hotela určite nevrátime...

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi renatacaklosova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BlackStork, Manažér v zariadení Hotel International.Zodpovedané: 12. januára 2018

Dobrý deň p. Čaklošová,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie.
Dovoľte mi reagovať naň v krátkosti.
24.12.2017 sme servírovali v reštaurácii krásnu 7 chodovú slávnostnú večeru so začiatkom od 17 hod. a koncom o 20:30 hod. Na každý chod aj s prípravou v kuchyni, servisom a konzumáciou sme mali podľa vášho tvrdenia 30 minút čo považujem za ukážkový výkon nášho personálu /uvarenie, servis, konzumácia, zrámovanie. Servis jedla bol prevedený zrkadlovým spôsobom teda na najvyššej úrovni. Na stôl sa postupne dokladal príbor a bol taktiež zabezpečený servis nápojov /objednávky, dolievanie/. Púšťali sme krásne vianočné pesničky a hostia si atmosféru sviatočne užívali. Mal som možnosť komunikovať s každým hosťom, nakoľko som bol počas servisu v reštaurácii prítomný a reakcie hostí boli príjemné a skutočne potešujúce. Množstvo jedla, ktoré sme ponúkali hosťom bolo naprogramované tak, že skonzumovať všetko jedlo bolo asi nemožné. Vieme a radi poskytujeme kvalitné, profesionálne služby s podtónom rodinnej atmosféry. Krásne a nezávisle hodnotenie na vianočnú večeru nájdete aj na tejto stránke. Našim cieľom bolo, aby si po celoročnom zhone hostia vychutnali pokojnú sviatočnú atmosféru.
Je nám ľúto, ak sa nám tento pocit u Vás nepodarilo vytvoriť.
Prajeme Vám krásny rok 2018.

S pozdravom
Ing. Ján Chmelnický

Recenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v Hoteli International ubytovaný po prvý krát a určite nie posledný.Hotel je v krásnej lokalite priamo pod Tatrami.Servis a služby hotela na najvyššej úrovni.Personál hotela veľmi príjemný a profesionálny.Reštaurácia, lobby bar a welness tiež na top úrovni! Všade čistúčko a krásne! Odporúčame na 100%! Ďakujeme za skvelý pobyt a tešíme sa keď zavítame do Vášho hotela opäť.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Ivan G.