“Uhorsko v tradicnej kuchyni”

Reštaurácia Magdaleny Zai
Na pozícii č. 3 spomedzi 5 Reštaurácie v Liptovskom Hrádku
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 15. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ponuka reštaurácie je postavená tak, aby reflektovala tradičné slovenské a uhorské recepty podávané v modernom aranžmán. Chutili skvelo.

Poďakujte používateľovi francekk.

Zrecenzované: 24. augusta 2018

V reštaúrácii sme mali degustačné menu - nemám čo vytknúť,výborné jedlo,moderná gastronómia,perfektne servírované,dobrý výber vína k jedlám...
Rovnako štandartná večera na druhý deň-veľmi dobré jedlo,vyborne pripravené a servírované ako sa na dobrú rešteuráciu patrí.
Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Blažej P.
Zrecenzované: 10. marca 2018

Navštívili sme reštauráciu ako hostia s polpenziou. Chválime chutné jedlo, skvelé dezerty, lahodné vínko a milý a príjemný personál :) radi sa vrátime :)

Poďakujte používateľovi Zuzana0022.
Zrecenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštauraciu odporúčam všetkými desiatimi. Kuchar naozaj vie čo robí a robí to s láskou.
Jedalny listok zostaveny profesionálne.
Prostredie restauracie posobilo na mna velmi utulne. Obsluha bola mila, priateľská a nápomocná.
Čo sa týka jedla, tam nie je čo vytknúť. Dlho sme sa tak dobre nenajedli. Gastroporno
Dakujem za vynikajucu večeru a pri najbližšej ceste toto miesto určite neobídem!!!

Poďakujte používateľovi corderada.
Zrecenzované: 20. novembra 2017

Zaujímavé prostredie na úvod a potom už len fantázia v priamom prenose. Všetky jedlá sú maximálny atak na chuťové bunky, čerstvé suroviny sú samozrejmosť. Vizuálny dojem vynikajúci. Obsluhujúci personál ochotný, profesionálne zdatný a príjemný. Káva bez chyby, objednaná maškrta úplne krasopisná. Vrelo odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi JmR245.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Magdaleny Zai, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Liptovský Ján, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Magdaleny Zai? Podeľte sa o svoje zážitky!