“Príjemné prostredie”

Reštaurácia Magdaleny Zai
Na pozícii č. 3 spomedzi 5 Reštaurácie v Liptovskom Hrádku
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 10. marca 2018

Navštívili sme reštauráciu ako hostia s polpenziou. Chválime chutné jedlo, skvelé dezerty, lahodné vínko a milý a príjemný personál :) radi sa vrátime :)

Poďakujte používateľovi Zuzana0022.

Zrecenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštauraciu odporúčam všetkými desiatimi. Kuchar naozaj vie čo robí a robí to s láskou.
Jedalny listok zostaveny profesionálne.
Prostredie restauracie posobilo na mna velmi utulne. Obsluha bola mila, priateľská a nápomocná.
Čo sa týka jedla, tam nie je čo vytknúť. Dlho sme sa tak dobre nenajedli. Gastroporno
Dakujem za vynikajucu večeru a pri najbližšej ceste toto miesto určite neobídem!!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi corderada.
Zrecenzované: 20. novembra 2017

Zaujímavé prostredie na úvod a potom už len fantázia v priamom prenose. Všetky jedlá sú maximálny atak na chuťové bunky, čerstvé suroviny sú samozrejmosť. Vizuálny dojem vynikajúci. Obsluhujúci personál ochotný, profesionálne zdatný a príjemný. Káva bez chyby, objednaná maškrta úplne krasopisná. Vrelo odporúčam.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi JmR245.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nečakali sme kulinársky zážitok, no stalo sa! Jedlu nebolo čo vytknúť. Mali sme steak, kuracie, kačacie, bravčové mäso a posledný večer aj jelenie - môžeme zodpovedne prehlásiť, že v tejto reštaurácií varia páni kuchári, ktorých práca naozaj baví. Personál veľmi milý a priateľský, vedeli poradiť, odporučiť a cítili sme sa vďaka nim veľmi prijemne. Bonusom bolo naše obľúbené pivo Erb, ktoré nenájdete len tak v hocijakej prevádzke.
Tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi IvanaMeszaros.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauGrandCastle, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Reštaurácia Magdaleny Zai.Zodpovedané: 21. septembra 2017

Veľmi pekne ďakujeme,

ceníme si Vašu spätnú reakciu a nesmierne nás teší, že ste sa u nás cítili príjemne.

S pozdravom
Martina Smitková

Zrecenzované: 14. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Tento hotel by mohol mat 4 hviezdy iba v snoch majiteľov. Svojim "čarom" pripomína skôr robotnícku ubytovňu než luxusný hotel. Tu o luxuse nemôže byt ani reč. Fotky na internete sú nepravdivé a zavádzajúce a cítila som sa oklamaná. Apartmán ktorý nemá minibar ani chladničku. Vybavenie je mišung štýlov a období a pôsobí ako ledabolo nahádzané staré haraburdy. Celkový výzor hotela podtrhuje špina a zápach stuchliny a plesne. Wellness až poobede a bazén o veľkosti väčšej vane - pleseň.Izby nezodpovedajú veľkosti uvedenej na internete. Pristelku pre dieťa sme nemali a keď sme o ňu žiadali tak upratovačka asi nemala čas lebo sme sa nedočkali. Na posteľ by som si ľahla až po výmene matraca a sadnúť si do vane by som sa vôbec neodvážila. Personál by potreboval školenie o tom ako vychádzať klientovi v ústrety. Raňajky po 8 a nie na izbu lebo oni si "ľúbia pospať ". Jediné pekné čo sme videli bolo okolie a príroda samotný hotel by mohol byť pekným miestom keby majitelia nesfušvali rekonštrukciu a mali aspoň štipku vkusu a nechceli všetko za lacno lebo je to vidieť. Aj obetovať na výplaty a najať viac schopného personálu by prospelo. Každopádne zhliadnutie tohto údajne štyloveho hotela ma prinútilo tento hotel čo najskôr opustiť a už sa sem nevrátiť. Cena nezodpovedá kvalite a 4 hviezdičky by ste tu márne hľadali tak ich nehľadajte a tomuto miestu sa vyhýbajte oblúkom.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi jjaann2.

Dobrý deň,

veľmi nás mrzí, že osobitý štýl nášho zariadenia Vám nevyhovoval. Vaše podnety boli posunuté vedeniu hotela, a môžem Vás uistiť, že spravíme čo bude v našich silách, aby sa podobné negatívne skúsenosti neopakovali.

S pozdravom
Martina Smitková

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Magdaleny Zai, si pozreli aj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Magdaleny Zai? Podeľte sa o svoje zážitky!