“Jedlo výborné, chýba manažment”

LH Point - Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 5 Reštaurácie v Liptovskom Hrádku
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Prvá návšteva bola bez problémov. Skvelé jedlo - taký výborný šalát s kačacím mäsom som nikdy nejedol- obsluha milá, aj keď sa nás prišli spýtať tri rôzne čašníčky čo si prajeme, ale radšej tri ako ani jedna :-) Chybou bolo, že po skvelom zážitku z prvého dňa sme sa rozhodli prísť opäť hneď na druhý deň. Najprv sme boli dlho (asi 20 minút) po obdržaní jedálnych lístkov ignorovaní a čašníčka obslúžila prednostne aj stôl ktorý prišiel po nás. Nakoniec sa zastavila aj pri nás. Pri výbere hlavného jedla povedala, že príprava trvá 20 minút a keď sme povedali že to je ok, dodala so zvláštnou nevôľou v hlase, že navyše najskôr budú obslúžené stoly ktoré sú skôr v poradí. Nechcelo sa nám lúštiť hádanky ohľadne ceľkovej doby čakania ani ďalej rozvádzať túto debatu, tak sme si objednali len nápoje a polievku minestrone, ktorá je tu jednoznačne bezkonkurenčná! Nápoje nám priniesla druhá čašníčka, pričom jeden chýbal, na čo ironicky poznamenala, že ona mala napísané tak ako priniesla, čo bola úplne zbytočná a neprimeraná poznámka, vzľadom na to, že si jej kolegyňa jednoducho zle zapamätala alebo zaznačila čo sme si vypýtali. Nakoniec priniesla zvyšný nápoj so slovami že nám to vybavila, čo som opäť nepochopil, keďže obslúžiť hostí v súlade s objednávkou je jej práca a nie nejaká nadštandardná služba :-)) Zhrnul by som to tak, že reštaurácia je príjemne pôsobiaca, jedlo je fantastické (tlieskam kuchárovi) a ceny sú veľmi priateľské vzhľadom na kvalitu jedla. Na druhej strane, obsluha je nanajvýš priemerná, nie preto že by nebola milá, ale celkový dojem kazí hlavne svojou neprofesionálnou komunikáciou. Chýba pravdepodobne zodpovedné a správne vedenie personálu.

Poďakujte používateľovi RobertZ2207.

Zrecenzované: 4. augusta 2019

Objednali sme si pizzu a rizoto. Čakali sme hodinu a 20 minút kým nám ju priniesli so slovami: konečne ste sa dockali.

1  Poďakujte používateľovi LauraMarini1.
Zrecenzované: 16. júla 2019

Vynikajúca reštaurácia, výborní kuchári! Keď máme cestu na Liptov, reštauráciu LH Point nemôžeme obísť. Vyhovujúca ponuka jedla so zaručeným gurmánskym zážitkom, jedlá sú veľmi dobre dochutené a aj výborne vyzerajú na tanieri. Obsluha je milá a ochotná. Reštaurácia býva vyťažená, pri väčšom počte ľudí je lepšia rezervácia vopred. Pri vysokej obsadenosti sa dlhšie čaká na jedlo - cca. hodinku, avšak čašníčky vopred na to upozornia - čo považujem za korektný prístup. Primerané ceny. Jednoduchá a rýchla dostupnosť z diaľnice v oboch smeroch. Odporúčam, LH Point treba zažiť, ešte sa sem bezpochyby určite vrátime.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi LuckaB_SVK.
Zrecenzované: 3. júla 2019

Velmi mila obsluha. Jedlo fantasticke. Objednali sme si z kazdeho druhu jedla a vsetky boli super. Urcite sa vratime :)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Leposkova.
Zrecenzované: 26. júna 2019

Super pizza 10/10, prijemna a rychla obsluha a prostredie fajn. Boli sme o 13.00 cez pracovny tyzden a pizza bola hotova do 10min. Najlepsia pizza je pizza point speziale. Dakujeme!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi ViktorVienna.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LH Point - Restaurant, si pozreli aj

Liptovský Ján, Žilinský kraj
Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Navštívili ste LH Point - Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!