“Večera”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Oceňujem pestré menu. Jedlo bolo výborné a cena primeraná. Obsluha taktiež veľmi milá. Môžem len odporúčať!:)

Poďakujte používateľovi sajmondd.

2024100 recenzií

Zrecenzované: 10. marca 2018

Našli sme reštauráciu náhodou počas víkendového pobytu. Boli sme milo prekvapení. Priestor je síce malý, nachádza sa tu len pár stolov, ale jedlo bolo vynikajúce. Porcie dostatočne veľké aj pre "hladných vlkov" jedlo krásne naaranžované, ceny prijateľné a personál veľmi milý a ochotný. :)

1  Poďakujte používateľovi Zuzana0022.
Zrecenzované: 7. februára 2018

Do Pointu chodievame pravidelne a radi, vždy sme boli spokojní. Počas poslednej návštevy sme sa rozhodli vyskúšať jedlá, ktoré sme tu ešte nemali - Cheesburger a rizoto Risi e bisi. Personál bol veľmi prívetivý a ochotný ako vždy, atmosféra v reštaurácii príjemná. Mierne nás sklamalo nedochutené mäso v burgri a tiež ryžu v rizote by sme uvítali "mazľavejšiu". Inak bolo všetko v poriadku, ďakujeme.

Poďakujte používateľovi miroslav j.
Zrecenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Milá obsluha, pekné prostredie a výborná kuchyňa. Pripájam aj fotku hovädzieho steaku, ktorý bol vynikajúci, lepší som ešte nejedol. S radosťou sme sa tam s manželkou vrátili aj druhýkrát, a ak budeme ešte niekedy ubytovaní v Lipt.Hrádku určite sa sem vrátime.

Poďakujte používateľovi MartinH6988.
Zrecenzované: 14. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná, usmievavá a rýchla obsluha, k tomu dobré, rýchlo pripravené jedlo za primeranú cenu..bol som maximálne spokojný :)

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Ivan H.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LH Point - Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste LH Point - Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!