Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 23. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Ubytovaní sme boli v nádherných drevených chatkách Pinius vzdialených asi 5 minút autom od Permonu. Chatky boli moderne zariadené s krbom a plne vybavenou kuchynkou. Jedno celé poobedie sme oddychovali v Permone vo wellnessku a v bazénoch. Sauny a bazény všetkého druhu, jednoducho ideálny víkend. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi cichovazuz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 17. apríla 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, vďaka nim vždy vieme, kde máme priestor k zlepšeniu. Veľmi nás teší, že ste si Váš pobyt užili a oddýchli ste si. Tešíme sa na na Vás počas Vášho ďalšieho pobytu. Prajeme krásny deň.

Recenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

S rodinkou sme stravili takmer tyzden v Hoteli Permon. Aj tento rok sme mali apartman Premium Krivan s krasnym vyhladom. Apartman bol dostatocne velky pre 2 dospelych a 3 deti. Uzili sme si vsetky aktivity, ktore su dostupne: bazen plavecky aj detsky, wellnes s masazami, blizko je aj vlek. Vynikajuci su vlekari, ktory pomozu aj najmensim. Svah je fajn aj pre najmensich. Vecer sme sa aj vysankovali, pokorculovali. Pod svahom je mala restauracia, kde velmi chutne a rychlo varia. Pozicat sa daju aj lyze, aj sanky. Pokial treba je tam aj lyziarska skola. Cez den aj vecer boli aktivity pre deti. Detsky program bol kazdy vecer trosku iny s diskotekou. Potom nasledoval program pre rodicov. Nas pobyt bol ako vzdy vynikajuci. Urcite sa znovu vratime

Poďakujte používateľovi LuciaR2868.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 19. marca 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Váš čas, ktorý ste si našli na napísanie spätnej väzby. Veľmi nás teší, že sa Vám u nás páčilo a boli ste s našimi službami spokojní, pretože to je našou prioritou. Celý kolektív Podbanské resort sa snaží robiť maximum preto, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie a odchádzali od nás s krásnymi spomienkami a pocitom, že sa k nám radi vrátite. Veríme, že si k nám čoskoro opäť nájdete cestu. Prajeme pekný deň.

Recenzované: 14. marca 2018

Cez víkend sme s priateľkou navštívili Grand hotel Permon. Priplatili sme si ubytovanie na izbe typu Premium Kriváň a stálo to za to. Izba bola nádherná, zariadená v alpskom štýle, kompletne zrekonštruovaná, rovnako ako aj celá chodba a poschodie, na ktorom sme boli ubytovaní. Keďže sme mali objednaný pobyt s plnou penziou a neobmedzeným vstupom do wellness komplexu, využili sme samozrejme aj tieto služby. Strava bola výborná, široký výber na raňajky, obedy aj večere, ani sme nevedeli, z čoho si máme vybrať. Vo wellness sme si skvelo oddýchli a načerpali silu do ďalších dní. Personál bol milý a nápomocný. Ďakujeme za príjemne prežitý víkend, radi sa k Vám opäť vrátime.

Tip na izbu: Izby "Permium" sú nádherné
Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi miroslav j.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 16. marca 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne, že ste si našli čas na napísanie spätnej väzby, pretože práve vďaka nim sa vieme zlepšovať a zároveň sa vyvarovať prípadným nepríjemnostiam. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojní a taktiež, že sa Vám páčilo, pretože to nám signalizuje, že práca, ktorú robíme má naozaj zmysel. Veríme, že si k nám nájdete čoskoro cestu, počas Veľkej noci máme pre Vás pripravené zaujímavosti, ktoré Váš pobyt zaručene ozvláštnia. Tešíme sa na Vás, prajeme pekný deň.

Recenzované: 10. marca 2018

Nádherné vysokohorské prostredie, úžasné welness, skvelé miesto pre dospelých aj deti, pre deti ihrisko, detské herňa, kino... skvelá strava, priestranné izby. Boli sme tam už niekoľkokrát a vždy sme boli spokojní

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Lenka S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 12. marca 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste si váš pobyt užili, pretože spokojnosť našich hostí je pre nás prioritou. Veríme, že nás čoskoro opäť navštívite, pretože počas Veľkej noci chystáme zaujímavosti, ktoré Váš pobyt zaručene ozvláštnia. Tešíme sa na Vás.

Recenzované: 6. marca 2018

nezabudnutelny pobyt (romanticky) vo dvojici... na tieto chvile sa zabudnut neda.... velka vyhoda, ze ubytovanie je spojene s welness komplexom... inac velmi vela ludi, izby sa postupne vynovuju, pekne a ucelne zariadene, strava velmi chutna, nikdy nevynecham cokoladove fondue.... par izieb s vyhladom na Kriváň - pekna panorama....

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Ovlis.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 8. marca 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu. Spokojnosť našich hostí je pre nás prioritou, preto nás vždy nesmierne poteší, že ste boli s našimi službami spokojní a naplno ste si pobyt užili. Veríme, že nás čoskoro opäť navštívite, aby ste si oddýchli v krásnej tatranskej prírode. Prajeme pekný deň.