Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoznačne nám bolo u vás super!!!
Strava, izby všetko sa nám páčilo. V bazénoch viacej ľudí ale dalo sa. Detský kútik super
Už sa k Vám chystáme na veľkú noc tak dúfam ze zasa budeme spokojný ako naposledy.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi ziazanka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 28. februára 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás nesmierne potešila. Celý kolektív Podbanské resort robí všetko pre Vašu spokojnosť, aby ste si pobyt maximálne vychutnali a oddýchli si. Veríme, že nás čoskoro opäť navštívite, pretože počas Veľkej noci máme pre Vás pripravený špeciálny program, ktorý Váš pobyt zaručene ozvláštni. Prajeme pekný deň.

Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Wellness patri vybavenim a saunami podla mna k jednym z najlepsim na Slovensku ale to ze tam zacali pustat deti do 6 rokov relaxacnej atmosfere velmi poskodilo. Nadmerny hluk, smiech, neustale otvaranie a zatvaranie dveri na saunach kedze deti nevydrzia take teplo sposobi to ze clovek sice nerad a s nechutou ale odide lebo si nemoze oddychnut a zrelaxovat a nedostane to za cim prisiel. Velka skoda!

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi PetraI142.

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu, vďaka ktorým sa neustále vieme zlepšovať a hľadať možnosti, ako Vám pobyt spríjemniť. Grand hotel Permon**** prevažne navštevujú rodinky s deťmi, preto aj wellenss komplex je sprístupnené deťom OD 6. rokov. Mladšie detičky majú prísny zákaz vstupu do sáun, ich vek je kontrolovaný zamestnancom Balneorecepcie. Veríme, že si k nám prídete oddýchnuť a načerpať energiu do ďalších mrazivých dní. Prajeme pekný deň.

Recenzované: 13. februára 2018

Hotel v krásnom prostredí pod Kriváňom. Pod hotelom je dostatočne veľké parkovisko.
Hotel je po architektonickej stránke zaujímavo riešený. Vstupná lobby je na 7. poschodí :) Hotel je elegantný, s peknými priestorami, chodbami, izbami. Izby sú útulné, čisté, pekne zariadené - čo sa týka zariadenia, tapiet/obloženia stien. Kúpeľňa je moderná, priestranná.
Reštaurácia je výborná. Jedna z najlepších, aké som navštívil. Raňajky sú bohaté (pestré). Obedy, večere sú výborné.

Tip na izbu: S výhľadom na Kriváň, nie pri výťahoch. Dvere sú dostatočne zvukotesné, prechod pred izbou najmä v noci ruší.
Dátum pobytu: február 2018
24  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 15. februára 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu, každý názor našich hostí je pre nás dôležitý. Nesmierne nás teší, že ste si počas Vášho pobytu v našom resorte oddýchli a pochutili, pretože kolektív hotela sa snaží robiť maximum, aby ste sa u nás cítili príjemne a útulne, akoby ste boli doma. Veríme, že si čoskoro nájdete čas, pretože počas Veľkej noci chystáme špeciálny koncert Cigánskych Diablov, ktorý zaručene ozvláštni celý pobyt. Prajeme pekný deň.

Recenzované: 10. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Horsiu stravu som v zivote nejedla, tento hotel uz nenavstivime, nedalo sa vybrat z tych jedal a kazde jedno bolo velmi zle. Hotel starsi, obsluha mizerna... akykolvek iny hotel by bol lepsia volba, nuz nevedeli sme...neodporucam nikomu

Dátum pobytu: február 2018
3  Poďakujte používateľovi miskaobo9.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 13. februára 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme pekne, že ste si našli čas na napísanie recenzie, vážime si každý názor našich hostí. Mrzí nás, že ste si u nás nepochutil, pretože šéfkuchár Podbanské resort sa snaží robiť maximum pre spokojnosť našich hostí, venuje sa zostavovaniu jedálnička ako nových, tak i tradičných jedál, i jedlá pre hostí so špeciálnym stravovaním. Veríme, že pri Vašom ďalšom pobyte sa Vaša skúsenosť už nezopakuje a Vy si naplno vychutnáte celý pobyt v krásnom tatranskom prostredí. Prajeme pekný deň, tešíme sa na Vás niekedy nabudúce.

Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme navstivili uz stvrty krat.Musim povedat ze uz minuly rok bol pre mna take male sklamanie ale som si povedala ze mozno to je iba nejaky moj pocit.Opak bol pravdou. Stravili sme tu 5 dni , strasny chaoz. Zacala by som izbou, mali sme prerobenu izbu Krivan , bola krasna ale mala som pocit ze upratovacka v strede upratovania zdvihla telefon a izbu zabudla doupratovat.Kvapkance na umyvadle, oprskane drevo na stene atd. Restauracia bol jeden blazinec, nedoplnene jedlo na ranajky obed aj veceru. To ze sa nas ani neprisli spytat co budeme pit ani za zmienku nestoji. Mozno by stalo za zvazenie zamestnat niekoho kto to tam bude organizovat napr pri stole pre 8 ludi sedeli 2 a pri stole pre 4 div ze nie 6 ludi. Inak jedlo bolo priemerne ale slabsie ako po minule roky. Wellnes tento rok jedna katastrofa. Neviem ci sa mi to zdalo ale bol pristupny aj pre verejnost co sa mi zda ako dost zly krok kedze hotel bol dost obsadeny ubytovanymi hostami a pustat tam este ludi z vonka?Maximalne obmedzujuce v detskom aj plaveckom bazene, o plavani sa ani neni zmysel zmienit. Nedalo sa. Jedine co by som vychvalila je detsky kutik resp jeho zamestnanci naozaj uzasne a mile trpezlive zienky. Klobuk dole. Urcite neodporucam hotel pre pary bez deti, pretoze deti su vsade a niektore deti naozaj ako by ani rodicov nemali.

Dátum pobytu: február 2018
4  Poďakujte používateľovi kristinaled.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PodbanskeResort, Marketingové oddelenie v zariadení Grand Hotel Permon.Zodpovedané: 7. februára 2018

Pozdravujeme z Podbanské resort. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu, pretože vďaka nim vieme v čom sa môžeme zlepšiť, tým pádom zvýšiť komfort pre Vás, našich hostí. Veľmi nás teší, že sa Vám páčil detský kútik, veríme, že sa v ňom Vaše detičky zabavili a odnesú si pekné spomienky na pobyt v našom resorte. V priebehu roka máme na pláne jeho prerábku, budeme radi, ak ho spolu s detičkami prídete "odskúšať" :) . Mrzí nás, že ste tu boli v čase, kedy bol hotel plne obsadený a že ste neboli s pobytom maximálne spokojní, avšak celý kolektív Podbanské resort sa snaží robiť všetko preto, aby Vám vyšiel v ústrety a aby ste od nás odchádzali s pocitom, že sa k nám radi vrátite. Vaše dotazy samozrejme preveríme a do budúcna popracujeme na zlepšení. Tešíme sa na Vás niekedy nabudúce, prajeme pekný deň.