“Dobrá tatranská koliba”
Recenzia Koliba Zerucha

Koliba Zerucha
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Tatranskej Štrbe
Zrecenzované: 17. marca 2018

Príjemná koliba v krásnom prostredí s ochotným personálom.. chutné tradičné slovenské jedlá, napriek tomu by pár ľahších nezaškodilo :) návštevu určite neoľutujete

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi evi_blahova.

Zrecenzované: 6. marca 2018

V Žeruche sme boli už asi štyrikrát a vždy je tu výborne. Milí čašníci, krásne priestory, chutné jedlo. Človek sa tu cíti výborne. Ceny tu teda nie sú nízke, ale stojí to za to a v takejto lokalite sa to dá čakať. Určite túto kolibu odporúčam a teším sa na jej ďalšiu návštevu :)

Poďakujte používateľovi katushh.
Zrecenzované: 26. februára 2018

Krásna, štýlová koliba v peknom prostredí. Veľmi pekný, tradičný interiér s množstvom pekných drobných detailov. Jedlo výborné, rovnako aj atmosféra, škoda, že ceny nie sú o niečo nižšie. Ale aj tak rozhodne odporúčam!

Poďakujte používateľovi julovalasky.
Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prvý dojem super.. príjemné prostredie.. obsluha ochotná.. poradili keď sme hľadali obchod V dedine.. jedlo rýchlo a veľmi dobré..

Poďakujte používateľovi Ivana K.
Zrecenzované: 30. januára 2018 cez mobilné zariadenie

v tejto restike som bola uz po druhy raz a jedlo bolo opät vyborne, obsluha bola sice rychla, ale mali sme pocit, ze casnicka vstala z postele lavou nohou. ako citam ostatne komentare, tak to zrejme nebolo po prvy krat. mali sme jednoducho pocit, ze ju tam otravujeme. ceresnickou na torte bolo,ze aj napriek tomu, ze sme jej nechali sprepitne sa nam ani nepodakovala...skoda, kazi to povest tejto restauracie, uz tam viac x nepojdeme

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Hakib14.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Zerucha, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Štrbské Pleso, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba Zerucha? Podeľte sa o svoje zážitky!