Pekná pláž, super na plávanie ale nie pre malé deti

Krásna pláž, výborná na plávanie a vodné športy, ale more získava hĺbku veľmi prudko, naše malé... viac informácií

Recenzované: 5. apríla 2018
jakuvo
Brezno, Slovensko
Pekná pláž

Recenzované: 27. februára 2016
Kikuska1992
Trnava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 411)

Recenzované: 27. februára 2016

Išli sme okolo pláže, tak sme sa na pol dňa zastavili. Pláž je naozaj pekná, čistá voda,jemný piesok. Na pláži sme sa cítili veľmi dobre, nebolo ani veľa turistov, miestami sme mali pocit, že sme sa tam ocitli sami :-)

Dátum zážitku: február 2016
3  Poďakujte používateľovi Kikuska1992.
Recenzované: 5. marca 2020

Dátum zážitku: január 2020